Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem irritálnak ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritálnak ezek a kérdések, "szedjem fel a tanáromat? "

Figyelt kérdés
16-18 évrs kislányok akarnak 30-50 éves tanárokkal kefélni.

2019. aug. 6. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Tanárok esetében tényleg nem érdemes, ott 18-as a korhatár, nagy a kockázat. De máskülönben semmi kivetnivalót nem látok bban hogy 30-40es 14-17 éves lányokkal, van akinek ez jön be. Nem a narancsbörös 20+
2019. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha komolyan kérdezik akkor a legjobb lenne ha még nem szexelnének, mert valóban a gyakori közönsége fogja eldönteni hogy igen vagy nem?
2019. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha azt vesszük, ahhoz, hogy középiskolai tanári végzettséget szerezz 5 év egyetem kell. Tehát 23-24 évesen már taníthat valaki középsuliban.

Én pl. 20 évesen érettségiztem, mert 4 évet jártam óvodába (a védőnő kicsinek tartott) ÉS 0. nyelvi osztállyal kezdtem.

Így tulajdonképpen ha Az érettségi évében egy frissen végzett tanár kerül az iskolába, csak 3-4 év a korkülönbség, ÉS mindketten felnőttek vagyunk.


Nem feküdtem le a tanárommal, de attól a matek még matek.

2019. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

HOPP!

most jut eszembe!

VOLT nálunk frissen végzett tanár az érettség évében, de direkt a 9. 10. osztályosokhoz tették, hogy ne legyen baj az érettségi felkészítéssel.

2019. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
92%
Maradjunk csak a valóságnál. Kezdődik lassan az iskolaidőszak, mindenki szeret fantáziálni emellett. A kérdezők (papíron 16-18 éves kislányok) java valójában 20-40 közötti férfi, nyugodj meg.
2019. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem etikus, de alapvetően előfordulhat hogy frissen végzett tanárok mennek középiskolába tanítani, és esetleg végzősökez is kell tanítania.

Épeszű ember nyilván nem megy ebbe bele, se diák, se tanár de semmi furcsa nincs abban ha egy 19 éves diaknak megtetszik a 23-24 éves tanára. A baj akkor van ha ki is kezd vele, ertelmes ember ilyet nem tesz.

Aztán ott az egyetem az is érdekes. Pontosan nem tudom hogy ott milyen szabályok vonatkoznak erre, de nálunk is volt olyan (egyetemre járok) hogy bejött órát tartani egy phd hallgató srác, fiatal volt hát szerintem senki se arra figyelt amit mondott:D

En spec sose kezdenék ki tanárral/ oktatóval de hat az hogy mas mit csinál a saját életével, nem az én dolgom így nem is izgat.

2019. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is, továbbá a lábfétises, pénisz kérdések, szűz vagyok e, csikifétises, mind idegesítenek.
2019. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek még mindig jobbak egy fokkal, mint amikor a szűz kisfiúk azon nyivákolnak, hogy a kicsi, 14 centis péniszük miatt nem mernek csajozni.
2019. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!