Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Nagyon kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kívánom a tanáromat, tegyek neki ajánlatot?

Figyelt kérdés
Én 18 éves lány vagyok, gimibe járok. A biológia tanárom 42 éves férfi. Most válik, látszik rajta sokszor, hogy padlón van, meg ideges. Nekem régóta tetszik nagyon. Mindig rá gondolok masztizás közben. Suliban az a nap fénypontja, mikor őt láthatom. Bármit megadnék azért, hogy egy éjszakát velem töltsön. De még nem merek lépni. Az jó ötlet első lépésnek, ha elkezdek vele szemezni?
2019. ápr. 4. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hagyd békén. Nem fog egy diákjával kezdeni. Majd miattad kirúgatja magát, nem?
2019. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy nagy levegőt és hajrá! Bár ha most válik akkor nem valószínű hogy ugrani fog!
2019. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen az jo otlet
2019. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudnék titkot tartani, nem rúgnák ki.
2019. ápr. 4. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, májusban érettségizel. Várd meg, hogy végezz, és utána.
2019. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van 5-nek: ha most végzel, akkor 4 hét van hátra a suliból.
2019. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is le akartam feküdni az egyik tanárommal, felajánlotta volna magamat neki, de családja volt.

Tudtam, hogy nem csalta volna meg a feleségét.


Lehet a te esetedben más a helyzet, próbáld meg! Bár nem hiszem, hogy most olyan állapotban lenne, hogy bevállalja a dolgot...

2019. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj rá, mit veszíthetsZ?
2019. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó kis vigasz szex..írj rá neten vagy valami..szemezés az kevés.a férfinak konkrét,egyértelmű kijelentések kellenek!szerintem belemegy...35 f
2019. ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!