Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyek ajánlatot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek ajánlatot a lakótársamnak?

Figyelt kérdés
Egy albérletben lakok egy lánnyal, akiről tudom, hogy legalább olyan magányos mint én. Azt tervezem, hogy valahogy finoman ajánlatot tennék neki, hogy legalább a szexuális vágyainkat kielégíthetnénk egymással. Hogyan lenne érdemes megpróbálni, hogy ne legyek nagyon tolakodó(nem vagyunk bizalmas viszonyban)? Milyen hatása lehet a későbbi együttélésre(mármint az egy albérletben élésre), ha nemet mond?

2018. dec. 30. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem éri meg megkockáztatni. Ha nemet mondd abból nagyvalozinuseggel költözés is lenne
2018. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Házinyúlra nem lövünk! Ez alapszabály
2018. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne lőnénk, lehet arra. Csak finoman.
2018. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tedd, ha visszautasít elég ciki lesz a helyzet...meg szinte házinyúl kategória, arra meg nem lövünk. Utána feltűnően kerülni fog. Viszont ha igent is mond szerintem abból is csak a bonyodalom lesz később.

Szoktatok beszélgetni azért? Igazából nem lehet óvatosan felhozni, mert úgy is le fogja vágni, hogy hova akarsz kilyukadni. Talán egy kis bor vagy valami mellett elkezdtek dumálni és valahogy a párkapcsolatokra tereled a témát idővel. Aztán meg a szexre, ha nem kényelmetlen neki és bedobod, hogy mennyire hiányzik a szex. Ezen a ponton meg bízol a legjobbakban.

2018. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

ne így



véletlenül lásson meg meztelenül


te lásd meg véletlenül figyeljd hogy reagál, ha nemjól, akkor kérj bocsánatot sokszor.

2018. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Be lehet dobni, csak ügyesnek kell lenni hozzá. Már dobtam fel a témát több lány ismerősömnél, és volt hogy bejött.
2018. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem a lány személyiségétől függ. Bár ha nem beszéltek sokat felmerül a kérdés ismered e őt annyira, hogy azt feltételezd róla belemenne egy ilyen "kapcsolatba".

Na már most lehet én vagyok maradi, de ha én együtt élnék valakivel, és kapnék tőle egy ilyen ajánlatot onnantól nagyon kényelmetlen lenne számomra a vele való érintkezés. Én ilyen esetben fix hogy tervbe venném a lakótárs cserét...


De te élsz a lánnyal, neked kéne legalább annyira ismerned őt, hogy egyáltalán vonzódik e hozzád valamilyen módon.

2018. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne kockáztass
2018. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szerintem kezd azzal hogy, megkérdezed milyen okból keresne másik lakótársat. Ha nem hozza fel amit szeretnél akkor kérd a segítségét. Mert van egy "ismerősöd" ugyan ilyen helyzetben és eltudná-e mondani ő hogy venné az ilyen közeledést.
2018. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Szeirntem meg ha benne is lenne, ha nekiszegezed a kerdest, visszakezbol nemet mond. En a helyedben probalnam jobban megismerni, par elejtett fel mondatbol siman meggtudhatod, hogy hajlana-e ilyenre.


42F

2018. dec. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!