Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy zárjam ki teljesen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam ki teljesen a tanáromat?

Figyelt kérdés
felnőtt képzésről van szó, tehát nem gimis vagyok már, de idősebb nálam kb 20 évvel. az igazság az, hogy ő olyan típus, hogy kb a világ összes nője bejön neki szexuális értelemben véve, de a legtöbbjüket nem veszi komolyan. az osztályból csak velem szokott mélyebben szántó beszélgetéseket folytatni, négyszemközt is, gyakran ő kezdeményez. még facebookon is rámír néha, mással ilyet sem csinál - biztosan tudom, különben a többi csaj szétkürtölné az osztályban, mert ilyenek -. az összes osztálytársam látja a vonzalmat köztünk, gyakran szekálnak is vele, meg ilyenek, de ők nem látnak bele ebbe az egészbe. többször mondott már nekem romantikus dolgokat is, meg egyértelmű célzásokat arra, hogy mit akar tőlem, máskor viszont rideg, kimért, és megközelíthetetlen. mintha két arca lenne... és azt sem tudom lekövetni, hogy éppen van-e nője, vagy hány van neki egyszerre, de az a baj, hogy rám hatalmas hatással van, és ezt egyre nehezebb kezelnem. gyakran kiakadok, ha a közelemben van, és akkor úgy viselkedek, hogy később szégyenben érzem magam. mit tegyek, hogy ez elmúljon?

2019. febr. 1. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Valahogy kerüld, tiltsd le és hamarabb menj ki a teremből mint szoktal

Ne hagyd h utazgasson esetleg flortoljon veled

Lehetséges h kihasználna

2019. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a letiltáson gondolkodtam már, de azzal nem árulom el magam úgymond? persze valószínűleg így is látja már rajtam, hogy mennyire odavagyok érte, na de mégis... a tiltás túl egyértelmű lenne, meg amíg tart a suli, szerintem problémás is. fölösleges konfliktust azért nem akarok, az mindkettőnknek megnehezítené a mindennapokat bent...
2019. febr. 1. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha engem letiltana valaki akkor fognám a lapot h nem akar tőlem semmit

De az is lehet h felkeltened az a vágyat benne h “uu ez nem kapható könnyen, na akkor játszunk egy kicsit..”

De akkor is valamilyen szinten tudatnod kell vele h nem akarsz semmit és te egy diák vagy, nem pedig egy kaland

2019. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de akarok valamit, pont ez a baj... nagyon is akarom. meg amúgy szerintem pont azért nem mászott még rám, mert a diákja vagyok.
2019. febr. 1. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Probald meg hatha valamit kivált belole :D

Lehet h óra végén meg is kérdezne

De most el akarod felejteni v akarsz tőle valamit

El kene dönteni

2019. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát mindkettőt akarom egyszerre egyelőre. de amúgy nem biztos, hogy rögtön feltűnne neki, hogy letiltottam, mert nem ír annyira gyakran.
2019. febr. 1. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Na hat akkor majd hétfőn kiderül h leesett e neki
2019. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!