Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen megbolondulok azért, amit az ágyban tett velem?

Figyelt kérdés

Megismertem 1 pasit, lefeküdtünk és még soha senkivel nem volt olyan jó a szex mint vele.

Messze lakik, nem tudunk gyakran találkozni, de én éjjel nappal dugnék vele.

Miért van az, hogy akikbe szerelmes voltam, velük se volt ennyire jó?

22, nő


2019. jan. 28. 04:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ért hozzád, és mert ősszeílletek. Van ilyen, és ha neki is jó volt, akkor ismételjétek minél gyakrabban.
2019. jan. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a pasival. Mondd el neki, hogy jó volt vele és szeretnéd gyakrabban élvezni a társaságát.
2019. jan. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az újdonság vele?
2019. jan. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Velem is volt már így csaj! Szexeltünk, és belém bolondult teljesen. 3. évig voltunk együtt.
2019. jan. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen a jelenlegi partnerem, csak szerencsére mi majdnem minden nap együtt vagyunk. Úgy le tud rendezni hogy órákig megmozdulni alig akarok.
2019. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen messze lakik tőled? Mikor tudtok találkozni?
2019. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!