Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj, ha majd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha majd a barátom sosem láthat teljesen meztelenül?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és biztos vagyok benne,hogy sosem mernék férfi előtt teljesen levetkőzni.A szex is csak félig ruhában. Pl rajtam lenne mindig valami szép melltartó,vagy egy szexi babydoll,ilyesmi.Ha évekig tartó kapcsolat lenne,akkor is.


Nagy bajom nincs magammal,csak kicsit lógós a C kosaras cicim (de legalább szép),van kis hasam,meg a combjaim is összeérnek. Nekem ez elég baj és indok arra,hogy soha ne lásson fedetlenül.


2019. jan. 27. 09:13
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
23L
2019. jan. 27. 09:13
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a barátod akkor tisztában van hogy kicsit husibb ezaz és egyáltalán nemzavarja hisz ezért jött veled össze . Csak lazán csajszi
2019. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%

Nekem ezek szexik. És tuti addig mennék, míg le nem vetkőznél.


Bízz magadba. Szép lehetsz ilyen adottságokkal.

2019. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

full nem vagyok husi amúgy.Nagyon jó alakom van,csak szimplán melltartó nélkül lógós a cicim,van kis hasam,pedig nincs rajtam máshol felesleg és a comb is adottság,hogy összeérnek. 167 cm vagyok és 54 kg.Arányosan oszlik el.Ruhában bomba vagyok.Ruha nélkül meg csak csini ezekkel a hibákkal megfűszerezve.Szar ügy.


Ami jó bennem:

- homokóra alak

- maga a mell szép

- szép babapunci

- szép bőr

- szép lábfej

- szép kezek

- szép arc

- telt ajkak, szép fehér,szabályos fogsor

- hosszú, nagyhullámos világosbarna haj



Kb ezekkel tudnám max ellensúlyozni.

De így sem mernék meztelen lenni.Nem is értem,hogy képesek mások erre.

2019. jan. 27. 09:23
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret a fiú akkor nem foglalkozik ilyenekkel.

Viszont az nem jó ha nem láthat teljesen meztelenül. Minket nagyon izgat a meztelen nőt test.

Ne aggódj ilyeneken, nyugodtan vetkőzz le :)


21f

2019. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

nincs pasim,szóval még nem kell vetkőznöm,de nem is fogok.


Szóval elhagynátok a nőt,ha soha nem vetkőzne le előttetek?

2019. jan. 27. 09:32
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után zavarna engem. Nincs annál jobb akkor össze ér a 2 meztelen test :)
2019. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak most gondolod így szüzen,amúgy alig várod majd ,hogy a szerelmed levetkőztessen.
2019. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sose voltál pasival, nem tudhatod.

Most még félsz, aztán ahogy beizgulsz, talán saját magad dobod le minden ruhádat, hogy mindenedhez hozzáférhessen- Főleg, ha ilyen elégedett vagy magaddal.

2019. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, majd változik idővel a felfogásod. F
2019. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!