Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj, ha majd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha majd a barátom sosem láthat teljesen meztelenül?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és biztos vagyok benne,hogy sosem mernék férfi előtt teljesen levetkőzni.A szex is csak félig ruhában. Pl rajtam lenne mindig valami szép melltartó,vagy egy szexi babydoll,ilyesmi.Ha évekig tartó kapcsolat lenne,akkor is.


Nagy bajom nincs magammal,csak kicsit lógós a C kosaras cicim (de legalább szép),van kis hasam,meg a combjaim is összeérnek. Nekem ez elég baj és indok arra,hogy soha ne lásson fedetlenül.


2019. jan. 27. 09:13
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
kizártnak tartom.Marad a melltartó,meg valami szexibb felső,ami takarja a pocimat.Így már ölelgethet.
2019. jan. 27. 09:52
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak neked baj.

Én sosem jönnék össze ilyen komplexusokkal küzdő nővel. Ráadásul egoista vagy.

2019. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Arcod az van.

Szerintem ez mindenkit zavarna egy idő után.

2019. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még. 16 évesen én is azt gondoltam, hogy sosem leszek képes levetkőzni egy lány előtt. Ha majd eljutsz valakivel addig a pontig, ezek a kérdések fel sem fognak merülni benned.
2019. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Különös.. Azt írod szép lány vagy, csupa előnyös tulajdonsággal. Ennek ellenére, ilyen apróságok miatt mégsem mernél levetkőzni a férfi előtt akiben megbízol?

Miért gondolod, hogy ez a néhány apróság másnak is ennyire zavaró?


40F


ui, nem bántásból, de volt hasonló barátnőm, az elején izgalmas volt vele úgy szexelni, hogy mindig változatos fehérneműket viselt, majd kiderült a miért.. sokkolt, nyomasztott az önbizalomhiánya. Azt éreztem, hogy képtelen bízni bennem ezért elhagytam mielőtt teljesen tönkretett volna.


Ezen azért gondolkodj el!

2019. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nagy baj. Össze se jönnék egy ilyen gyerekes felfogású nővel, inkább keresnék valakit akinek egészséges az önképe/önbizalma, vagy legalább hajlandó megtanulni elfogadni magát. Mondjuk az tényleg elég érdekes hogy egyszerre vagy egoista és komplexusos (ahogy itt az egyik előttem hozzászóló említette)
2019. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Semmi bajom ezzel, ha ettől komfortos neked, s akarunk szeretkezni. S majd meglátjuk, mi minden van ami csodás, s nem csalódás.


Budapesti férfi

2019. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%

Össze ér a combod?

Pedig a szexhez szét kell tenned.

2019. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Hülyeség! A leírtak alapján jó csaj lehetsz! Nekünk pasiknak a vízuális élményekre is szükségünk van! Sztriptízről hallottál már? Ma már létezik nőknek is, de alapvetően a pasiknak találták ki!

Arról nem is beszélve, ha felöltözve, ruhában is látszik, hogy nem vagy egy nádszál, akkor levetkőzve sem fog csodálkozni a látottakon! Főleg ha nem futó kaland hanem szerelem van közöttetek!

És ne ízgulj a cicid miatt sem! Azért mert nem úgy állnak mint a szilikonnalkitömöttek, még lehet vonzó és kívánatos! És sokkal jobb szabadon simogatni, puszilgatni, stb. mint melltartóban!

Ha a sokadik alkalommal sem vetkőznél le teljesen akkor az feszültséget okozna közöttünk! F.

2019. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

pedig baromi egyszerű a magyarázat:

valóban tisztában vagyok az erényeimmel,de a hiányosságaimmal is és én nem önbizalomhiányos vagyok,hanem maximalista, magammal szemben. Ezért nyilván ezek a dolgok zavarnak. Ennyi.

2019. jan. 27. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!