Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj, ha majd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha majd a barátom sosem láthat teljesen meztelenül?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és biztos vagyok benne,hogy sosem mernék férfi előtt teljesen levetkőzni.A szex is csak félig ruhában. Pl rajtam lenne mindig valami szép melltartó,vagy egy szexi babydoll,ilyesmi.Ha évekig tartó kapcsolat lenne,akkor is.


Nagy bajom nincs magammal,csak kicsit lógós a C kosaras cicim (de legalább szép),van kis hasam,meg a combjaim is összeérnek. Nekem ez elég baj és indok arra,hogy soha ne lásson fedetlenül.


2019. jan. 27. 09:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz sosem a (leendő) barátod előtt teljesen megmutatkozni, akkor sajnos rossz híreim vannak. Lehet, hogy valaki erre izgul fel, de a többség számára egy szégyellős lány NEM vonzó.


Számomra az a vonzó, ha egy lány nem agyal ilyeneken, amikor szex van, hanem belead mindent és nem azon parázik, hogy jaj, meglát meztelenül. Attól is kivagyok, hogy jaj, csak sötétben, meg félhomályban szexelhetünk, meg kapcsoljam le a villanyt, csak akkor.


Ez gyerekes hozzáállás, azt jelenti, hogy éretlen vagy a szexualitásra, amely egy FELNŐTT dolog. És nyilván a testi érettség is számít, de fejben is érettnek kell lenni.


Ráadásul, a férfiember számára a látvány fontosabb, mint a nőknek.


Én nem maradnék együtt olyannal, aki ilyen, mint te.

2019. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"a férfiember számára a látvány fontosabb,"


Hogyne.kérdés,hogy milyen látvány.

Azért látni sok embert szexvideókban,hogy lehet,hogy nekik is jót tenne egy kis aggodalom és éretlenség :)

2019. jan. 29. 17:43
 23/29 anonim ***** válasza:

21-es vagyok: nem tudom, a te fejedben mi van, de ha veled odáig eljutnék, hogy szexelünk, akkor talán nem véletlenül jutottunk el odáig, tehát, úgy vagy izgató, ahogy vagy, az a látvány NEKEM izgató, akárminek is gondolod/látod magad.


Ha nem tetszenél, akkor meg nem feküdnénk le.


Túlbonyolítod.

2019. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

igen,abszolút értelek és igazat adok neked.

Én ugyanígy gondolkodom a férfi testről,mint te a nőiről,nekem is nyilván úgy lenne jó a párom,ahogy van,de én nő vagyok és feltételeztem,hogy a férfiak nagyon-nagyon kritikusak és fel sem merült,hogy ugyanúgy gondolkodnának,mint egy nő,vagyis én.

2019. febr. 1. 08:23
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igen nagy baj lesz a későbbiek során.

A férfiak imádják a női melleket, az egyik legizgatóbb testrész számukra.


Szerintem a legtöbb férfi egyet fog érteni velem abban, hogy egy lovagló pózban lévő nőnél a legszexibb ahogy a mellei mozognak. A ciciszexről nem is beszélve.


És egyébként is az egyik legjobb érzés amikor két szerelmes, meztelen test összeér.


23L

2019. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

"És egyébként is az egyik legjobb érzés amikor két szerelmes, meztelen test összeér."


ez valóban így van.Számomra is :/

2019. febr. 3. 07:17
 27/29 anonim ***** válasza:

"A szex is csak félig ruhában. Pl rajtam lenne mindig valami szép melltartó,vagy egy szexi babydoll,ilyesmi."


"Nagy bajom nincs magammal,csak kicsit lógós a C kosaras cicim (de legalább szép),van kis hasam,meg a combjaim is összeérnek. Nekem ez elég baj és indok arra,hogy soha ne lásson fedetlenül."

Felszínes vagy, gyerekes és önző.

2019. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek Veled kedves kérdező! Én se vetkőznék teljesen pucérra senki előtt legyen az a párom vagy bárki más. Amúgy nem ilyen okból hogy nem szeretném a testemet meg ilyenek, hanem egyszerűen van ilyenem hogy nem szeretem úgy a meztelenséget. A filmekben se szeretem sokszor az ilyet ha csupasz párokat mutatnak benne főleg olyan filmben mely túl szép ahhoz hogy meztelen jelenet legyen benne. Viszont max a (leendő) párom előtt csak úgy mutatnám meg egy a testem, hogy rajtam van egy köntös, alatta nincs semmi és csak ki lenne nyitva olyan 10-20 centis résre. Sőt a szexet én se szeretném majd teljesen meztelenül.
2022. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon régen volt már pasim annál is így tettem ezzel ügyben ahogy leírtam. Előző vagyok.
2022. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!