Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokat is irritálnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is irritálnak a gyerek arcú, férfiatalán férfiak?

Figyelt kérdés
Amikor egy 25 éves "férfi" ugyanez ki mint egy nagyra nőtt óvodás és a farka is kicsi, gusztustalan görbe..

2017. aug. 23. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, kinek kicsi a farka? Vagy az összes gyerekarcúét megnézed?
2017. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyen kérdezők irritál az inkább. Nem ő tehet róla, hogy milyen arca a van, a farkáról meg aztán végképp nem.
2017. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké nem tehet róla, csak ne jöjjön a közelembe, mert nem tudom hogy sajnáljam vagy nevessek inkább.
2017. aug. 23. 23:17
 4/12 anonim válasza:
Nevess
2017. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ilyen voltam,mondták is 17évesen túl gyerekes vagy.Meg 28évesen miért nincs olyan helyes kis hasad mint régen mert elkezdtem edzeni,nem vagy kifejlődve mert nincsen segged sem mint egy igazi férfinak.7-8évesen kivégtam baltával egy közepes fát gyökerét kiástam hátul a hosszú kertünk végében(nem kért senki rá)később 130kg húztam fel meg 120szériáztam fekve 70nel nyomtam nyakból.De nem is látszik hogy gyúrsz mondták.Mindig vékony voltam.
2017. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Jah mert biztos tökéletes vagy így csak a vin dieselek mehetnek a közeledbe :D
2017. aug. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miert neked hany centitol kicsi? 15? Es a gorbe farok jobban izgatja a puncit mint az egyenes.. hulye hozzaallas hogy farok alapjan itelsz.. meg ugy talan megertem hogy miota elsz csak nagy volt benned es ugy titulalod kicsinek masok farkat szamodra de igy...
2017. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyenekkel kezdtél ki, hogy már farkat is láttál, akkor ez sokat elmond rólad is.
2017. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak az irritál ha ezt mintának próbálják beállítani, vagy különlegességnek mint pl a Tokyo Hotel esetében. A degeneráltság csak egy kifordított és esztelen értelmezésben lehet megbecsülendő különlegesség, kivéve ha az X-men filmekről van szó. :D
2017. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem.Engem a ráncos,tésztaképű 40-esek irritálnak.

20/L

2017. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!