Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak mennyire vállalják be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire vállalják be egy hosszú, több éves kapcsolatban az óvszert? Tényleg annyira nem lehet érezni benne semmit?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nálam katasztrofa annyira letompít hogy pár másodperc után lelankadok!
2019. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Amennyire fontosnak tartják a nőt. Aki ennyi kompromisszumra se képes az szerintem nem akar igazi kapcsolatot.
2019. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Ennyire nem kell álszenteskedni, ketteske! Már miért kellene felhúzni? Egy nemibeteg k...rvánál még megérteném. De komoly kapcsolatról van szó. Pf...
2019. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Komoly kapcsolatnál, is lehetséges, ha pl a nő nem szedhet semmi hormontartalmút, vagy csak nem akar szedni semmit. Ha egy pasi szereti, akkor bevállalja az óvszert. Nem nagy boldogság, de az is baromság hogy nem lehet benne semmit érezni. Az hogy feláll-e elsősorban agyban dől el, persze ha több inger éri, akkor úgy is feláll ha a nőt nem igazán kívánja, vagy ha stresszel valami miatt. Ha meg valakit nagyon kíván akkor azzal gumiban is simán megy.
2019. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vállalnám több éven keresztül. Sajnos olyan szinten eltompít, hogyha már összeszoktam a partneremmel, van hogy nem tudok elélvezni 40-50 perc alatt sem és akkor más megoldást kell találni.

Ha komoly kapcsolatban lennék, és a nőm nem akarna fogamzásgátlót szedni, biztos hogy keresnénk közösen valami hormonmentes megoldást.

2019. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Én kifejezetten szeretem. Olyan mint egy péniszgyűrű, sokkal keményebb tőle a farkam. Érzésre kicsit kevesebb az inger de az nem baj. Az elélvezés sem probléma, nálam fejben dől el, ha úgy gondolom jöhet akkor jön is.

A párom nem szereti ezért ritkán használjuk. Legtöbbször akkor ha anál is van.

2019. ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Volt, hogy lekókadtam vele, vagy legördítéskor megakadt és szarakodni kellett. Plusz többlövetű vagyok és előnytelen két menet közt megállni. A legrosszabb, hogy tompít durván, elnyújtja az együttlétet. Én viszont egytől SOHA nem elégülök ki, a partnert meg halálra dörzsölöm, mire nekem is elég gumival. Nem vállalom, mert tönkreteszi a szexuális életem! Tartós kapcsolatban nem! Amelyik nő azt meri állítani, hogy nem rosszabb, hazudi és/vagy lövése sincs!
2019. ápr. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tóth Károlyka ***** válasza:
29%
Én nem tartom sexnek az abban való dugást. A sex nálam a full contact.
2019. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon nem jön be a gumi, egyszerűen nem érzek szinte semmit és lelankadok tőle. Az meg ugye senkinek se jó!
2019. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Higgyétek el, mert az igazat írom: engem abszolút nem zavart a gumi (most már nem szükséges a menopauza miatt).

Sajnálom azt, akinél ellenreakciót vált ki, de erről ő nem tehet.

F.

2019. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!