Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek tehres ha: ALUL LÁSD!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek tehres ha: ALUL LÁSD! (Ha esetleg az lennék akkor hány napig/hétig/hónapig lehet megakadályozni? )

Figyelt kérdés
Tehát: Nem szakadt ki a gumi és nem jött sperma de előváladék viszont igen, a gumi egyszer lecsuszott félig de visszahúztuk de elképzelhető hogy a tetején kijött az előváladék de utólag látva oda mszáradt, a párom utána megujjazott és feltűnően bedagadtak a szerveim a hüvelyemnél, másnap elkezdett vérezni az orrom lehet e ez összefüggésben a terhességi tünetekkel? Ugye nem vagyok terhes? (Első sex volt most vesztettem el) (augusztus 19-en du volt az esemény) Ui.: nem fejmosást kérek hanem megoldást! ;(

2018. aug. 21. 11:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
30%
Én már azért drukkolok hogy az legyen, bár ez a terhesség 'mérő' kezdi eltrollosítani a dolgozó.
2018. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
*kérdező
2018. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Bocs hogy szarul fogalmazok csak ilyenkor te sem lennel nyugodt épeszű állapotban kedves utolso hidd el! ;(
2018. aug. 24. 00:21
 34/41 anonim ***** válasza:
25%
Épeszű állapotban én megtenném azt, ami ilyenkor minden normális ember: bevennén az esemény utánit, hogy kizárjam az esetleges terhességet. Ha ezt nem mered elmondani a szüleidnek, az abortuszt hogy mondanád? És miből fizetnéd ki?
2018. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem vegyetek be esemény utáni mindennap, mert lehet a buszon előttetek pár perccel kiverte egy csöves, aztán a sperma beitta magát a székbe, te pedig arra ültél rá és teherbe estél.
2018. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, innen többen is mondtuk, hogy vegyél be esemény utánit, mert jobb félni mint megijedni. De itt sokan bizonygatták, hogy ennyitől úgyse leszel terhes, pedig SENKI sem tudhatja biztosra. Kevesebbtől is estek már teherbe és igen olyan is volt, hogy valaki nem esett teherbe, de biztosra nem lehet tudni.

TE úgy döntöttél, hogy nem veszel be, akkor viszont vállald a következményeket, és idegeskedj. :) Nem tudok erre már mit mondani. Nálunk kiszakadt a gumi, nem ment el a párom, mégis vettem be, mert nem akarok felelőtlen lenni, és inkább vállalom az esemény utáni tablettával járó kellemetlenségeket (igen volt), de még mindig ezt, mint az abortusz.


Mindenki a saját sorsát írja kérdező, te is ezt tetted a döntéseddel. Sok sikert.

Anyukádnak azért számolj be róla.

2018. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Vegul vettem be es benne voltam a 72 oraban es unokanagynenem mar mult 18 es o szerzett nekem ilyet! Es koszi nem kerek tobb valaszt ;)
2018. aug. 25. 00:16
 38/41 anonim ***** válasza:
Kamu. Föntebb full kétségbeesetten írtad h ki fogsz csúszni az időből, majd egyszercsak a semmiből mégis előállsz azzal, hogy bevetted.
2018. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
59%

augusztus 21-én délelőtt írtad ki a kérdést, és tegnap azaz 24-én még kétségbeesetten írtál, hogy ideges vagy.

Már aznap délelőtt lejárt a 3 nap :)

Én is kamu szagot érzek, és mint kiderült, te még 18 éves sem vagy. Örülök, hogy a 18 éves unokanagynénéd aki elvileg már "nagynak" számít, szerzett neked. Gratulálok. :)


Egyébként csak hogy tiszta legyen, a 72 órás nem azért 72 órás hogy az utolsó pillanatban vedd be, akkor igaz még hat, de sokkal kisebb az esélye, mint ha rögtön vetted volna be.


Legközelebb ülj le anyukáddal beszélni erről, ne valamelyik rokonoddal intéztesd el, amelyik éppen elmúlt 18 és nem árul be.


Gyerekek vagytok még, és felelőtlenül éltek. Gratulálok.

2018. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
29%

Az pedig, hogy nem kérsz több választ, senkit nem érdekel.

Ha vállaltad, hogy ide kiírsz kérdést, vállald a véleményeket és a válaszokat is. :)


Én is köszi! ;)

2018. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!