Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek tehres ha: ALUL LÁSD!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek tehres ha: ALUL LÁSD! (Ha esetleg az lennék akkor hány napig/hétig/hónapig lehet megakadályozni? )

Figyelt kérdés
Tehát: Nem szakadt ki a gumi és nem jött sperma de előváladék viszont igen, a gumi egyszer lecsuszott félig de visszahúztuk de elképzelhető hogy a tetején kijött az előváladék de utólag látva oda mszáradt, a párom utána megujjazott és feltűnően bedagadtak a szerveim a hüvelyemnél, másnap elkezdett vérezni az orrom lehet e ez összefüggésben a terhességi tünetekkel? Ugye nem vagyok terhes? (Első sex volt most vesztettem el) (augusztus 19-en du volt az esemény) Ui.: nem fejmosást kérek hanem megoldást! ;(

2018. aug. 21. 11:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
100%osan sose tudja senki megmondani, de nagy valószínűséggel nem vagy, úgyhogy ne idegeskedj.
2018. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez eléggé nyugtato:) más választ is elfogadok még ezen kívül ;) (de mi van ha az vagyok akkor mennyi ideig lehet megakadalyozni? Valaki erre is valaszoljon legyszi)
2018. aug. 21. 11:22
 3/41 anonim ***** válasza:
46%
Minimális esély van rá mindig. Ha bizonytalan vagy, akkor ha még ma feliratsz és beveszel egy esemény utánit, benne leszel a 72 órában. Az orrvérzés nem tünet. Az első tünet az, hogy nem jön meg, de az csak a következő menstruációnál derül ki.
2018. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok, ne írj fel eseményutánit, nem vagy terhes, nem kell paranoiásnak lenni.
2018. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
52%
Van, aki ennél kevesebbtől is teherbe esett, de legyen igazad utolsó.
2018. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Hol lehet esemény utánit feliratni? Gondolom gyogyszertarban vagy ilyesmi.. és lehet-e úgy hogy a szuleimet nem vonom bele..? Mert hat eleg gazos lenne ha megtudnak hogy a tinédzser kislanyuk terhes... raadasul nem valami jo a kapcsolatom veluk...szoval hogy lehet ezt egyedul? Kiadjak 14 ev felett?
2018. aug. 21. 11:39
 7/41 anonim ***** válasza:
87%

Erre nem szükséges az esemény utáni tabletta. Ennyitől baromi kicsi a valószínűsége, hogy terhes legyél, sokkal inkább vágná hónapokra taccsra a szervezetedet és borítaná fel az egész ciklusodat.

A hüvelyed pedig valószínűleg a durva ujjazástól dagadt be. Az orrod meg bármitől vérezhetett, semmi köze az együttléthez.

2018. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig bár valóban patikában kell megvenni, de orvos írja fel, tehát előbb nőgyógyászhoz kell elmenni, aki receptet ad, azzal tudod kiváltani a patikában. És valahol 5-10.000 Ft körül van az ára.
2018. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
84%

Azok az első alkalmak:))))))))


Nyugalom, nem vagy terhes eskuszom neked, en is mindig be voltam parazva foleg az elso alkalmakkor, es hiaba mondott nekem barki barmit, hogy nem vagyok az, egyszeruen nem hittem el es mindig mindenre rafogtam, hogy ez a terhesseg jele... sot egyszer egy napot kesett a mensim, fel voltam puffadva es majdnem elbogtem magam mert meggyozodesem volt hogy terhes vagyok


Ilyen minden nonel elofordult es elo is fog meg szamtalanszor sajnos, de egy ido utan nem lesz ekkora a babapara


Azert nem olyan egyszeru tortenet a teherbe eses, mint azt sokan gondoljak, gondolj bele hamy olyan par van akik akar honapokig talan evekig is probalkoznak es megsem

Alapbol ha nem csuszott le teljesen kb eselytelen, hogy kijott onnan barmi is

A masik, az elovaladekban nimcs sperma, a hugyutban lehet - emiatt pedig nyilvan lehet az elovaladekban, de ha elment elotte pisilni, akkor nincs.


Ja es az normalis, hogy ve volt dagadva, szex kozben odaaramlik a ver


Az orrverzes meg... biztos az idegesseg

NYUGALOM

2018. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
27%
Erte ne vegyél be esemény utáni tablettát, tök felesleges lenne.
2018. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!