Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek tehres ha: ALUL LÁSD!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek tehres ha: ALUL LÁSD! (Ha esetleg az lennék akkor hány napig/hétig/hónapig lehet megakadályozni? )

Figyelt kérdés
Tehát: Nem szakadt ki a gumi és nem jött sperma de előváladék viszont igen, a gumi egyszer lecsuszott félig de visszahúztuk de elképzelhető hogy a tetején kijött az előváladék de utólag látva oda mszáradt, a párom utána megujjazott és feltűnően bedagadtak a szerveim a hüvelyemnél, másnap elkezdett vérezni az orrom lehet e ez összefüggésben a terhességi tünetekkel? Ugye nem vagyok terhes? (Első sex volt most vesztettem el) (augusztus 19-en du volt az esemény) Ui.: nem fejmosást kérek hanem megoldást! ;(

2018. aug. 21. 11:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
34%
*esett
2018. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
26%

Végre valaki nem felelőtlenségre buzdítja szerencsétlen kérdezőt.

Komolyan annyira megerőltető egy esemény utáni tabletta??

2018. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
64%

Igen, ennyire megerőltető. Olvass utána, milyen mértékben szét tudja bszni a hormonháztartást... Egy minden szempontból passzoló párnak ovuláció idején hüvelybe elvezéssel van kb 15-20% esélye a terhességre. Aki ennyire az esemény utáni tabletta mellett kampányol, az kezdjen számolni.


A csávó el se élvezett, a gumi alig csúszott le. Hát basszus, ebből sehogy nem lesz gyerek. Azért teherbe esni ennyire nem egyszerű...

2018. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
77%

Megint első vagyok. Az eseményutáni egy nagyon kemény hormonkoncetrátumú gyógyszer, nem cukorka. Évente kettőt lehet beszedni belőle (vagy ajánlott, most nem tudom) és nagyon leterheli a szervezetet. Ez nem arra van, hogy minden idiótaságra beszedjék.


A terhesség nem esik meg olyan könnyen mint itt mindenki gondolja. Ahhoz, hogy megtermékenyüljön egy magzat, egészséges életképes spermiumoknak kell eljutni a petesejtig. Na már most, ez sokaknak akkor sem sikerül, mikor ez a cél. A megszakításos védekezés, habár nem védekezés, azért az sem olyan, hogy minden alkalom után egy baba. 100 esetből 1x leszel terhes, most hasamra csaptam, azért ez sem olyan vészes. Na már most ez a kis baleset, ahol valószínűleg le sem csúszot teljesen a gumi, de ha még le is csúszott volna se AKKORA gond, mert nem élvezett telibe a párod, így fölösleges kitenni a szervezeted, egy borzasztóan valószínűtlen dolog ellen. Körülbelül mintha az ellen próbálnál védekezni, hogy rádzuhanjon egy repülő. Az is megtörténhet, de lássuk be, nem túl esélyes.

2018. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
22%
Oké és egy esemény utánihoz képest mennyire súlyos egy tinikori terhesség vagy abortusz? Kérdező bárhogy is döntesz, ha most ezek után megjön, írass fel fogamzásgátlót.
2018. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
30%

Vettem már be esemény utánit, szóval tudom hogy hat a szervezetre, nem kell elmagyaráznotok, de azért köszönöm szépen. :) Ezek után mondom azt, és azok után, hogy egy ismerősöm már átélt egy abortuszt, hogy inkább az esemény utáni.


Mi átéltük nem a neten olvasgatunk utána, de köszönöm a kioktatást.

2018. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik az esemény utánit javasolja, a másik a fogamzásgátlót... Szimplán csak meg kellene tanulniuk rendesen gumit használni. Ebből a fenti sztoriból nem lesz terhes.
2018. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2018. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Egyenlore megvarom azt a 9 napot amikorra kéne menstruálnom és ha jön akkor örülök és minden oké ha meg nem jön akkor veszek egy terhesség mérőt és ha pozitív akkor elvetetem a gyereket nem baj ha műtéttel jár és drága
2018. aug. 23. 00:18
 30/41 anonim ***** válasza:
Nem lesz pozitív az a teszt.
2018. aug. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!