Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring gyurut 3 het helyett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring gyurut 3 het helyett 4 hetig hagytam fent. Mi a kovetkezo lepes?

Figyelt kérdés
Nuvaringet hasznalok, de a negyedik heten vettem ki. Teljesen elszamoltam, olyan gyorsan elteltek a napok. Utanaolvastam, de mindenhol azt latom, hogy hamarabb vette ki. Es akkor en most mit csinaljak? Ma vettem ki, de ma kene amugy vissza raknom. Na most? Cauaztassam egy hettel? Es akkor hasznaljunk ovszert? De meddig? Vagy most hogy nyujt vedettseget?

2017. okt. 26. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Erről inkább a nőgyógyászod kérdezd meg.
2017. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"elfelejtette eltávolítani a gyűrűt?

- Ha a gyűrű a harmadik és a negyedik hét között maradt a helyén, továbbra is védelmet nyújt a terhességgel szemben. Tartsa meg a szokásos egyhetes gyűrűmentes időszakot, majd helyezzen fel egy új gyűrűt!

- Ha a gyűrű több, mint 4 héten keresztül maradt a helyén, fennáll a teherbe esés lehetősége. Keresse fel kezelőorvosát, mielőtt új gyűrűt kezd használni!"

2017. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor az asszony így járt kivette akkor ugye megjött neki utána 1 hét múlva berakott egy újat,és egy hónapig gumiztunk.De azért várd meg mit mondd más is
2017. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem maradt tobb mint negy heten keresztul. Pont 4 het. Akkor mist hagyjak ki egy hetet es kesz?
2017. okt. 26. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,és ahogy a 3-as írja használjatok a biztonság kedvéért gumit.
2017. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontossan
2017. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!