Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a pharmatex termékekkel kapcsolatban? Kenőcs, tabletta, stb.

Figyelt kérdés
hatásosak vagy sem, kellemetlenek vagy sem? a hüvelykapszula is hatásos?
2010. jún. 19. 19:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

és az téged mit zavar?? én legalább nem alaptalanul " osztom az észt ", h " áá, az előváladéktól nem lehet teherbeesni ", meg h " ugyan már, 1 alkalomtól még nem leszel terhes, mi is már x hónapja, éve csináljuk minden nélkül, és nem lett gond "..


amugy itt van az orvos véleménye is, ha nekem nem hiszel. konkrét válasz a kérdésedre. a 2. válasz, csak majd tekerd lejjebb..


[link]

2010. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Idegesítő, hogy azt hiszed, ezzel többet tudsz:) Én sem osztom az észt felelőtlenül, és nem szexelek védekezés nélkül, pedig nem eü-s a családom, szóval ezt még egy olyan földi halandó is tudhatja, mint én.:))) De már több kérdést olvastam, aminél szintén (szerintem) te írtál többoldalas kétségbeejtő válaszokat, pl volt egy kérdés régen, egy tini csajról, akinek kiszakadt a gumi, de azonnal észrevették, te meg 72 órásat ajánlgattad és percenként jöttél visszaírni,hogy eü-s a családod és terhességnek nagy az esélye. Közben nem volt semmi probléma, csak beparáztattad a szegény lányt.
2010. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
nem tom, nálam az probléma, ha kiszakad a gumi.. ilyenkor ki kell számolni a termékeny - terméketlen napokat, ha termékeny napokban volt a csaj, akkor kell a tabi.. ha nem, akkor meg döntsék el, h akarnak-e idegeskedni, vagy sem.. ok, örülök, h te tod, h védekezni kell,( remélem, h te nem a megszakitást részesited előnyben ) de sajnos sokan nem tudják.. engem is idegesit, h te meg nem a kérdésre válaszolsz.. most mit kell oltogatni?? bár, ha neked ettől jobb.. akkor csak hajrá.. engem aztán nem zavar.. :))
2010. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Na, jó, nem szólok bele,a te dolgod, csak szegény kérdező már a plafonon van:D Bocsánat, ha paraszt voltam. Amúgy a megszakítás nem védekezés, legalábbis nekem. Bocsi még egyszer.
2010. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
szerintem kicsit eltértetek a tárgytól... :D
2010. jún. 20. 22:27
 46/48 anonim ***** válasza:
ok, örülök, h te tod, h mi a védekezés.. és nem ajánlgatom a 72 órást mindenkinek, csak sajnos, a női szervezet nem robot, h ekkor teherbe lehet esni, de akkor meg nem.. mindig van rá esély, csak néha több, néha meg kevesebb.. és igazán irigylem azokat, akik semmit se használnak, és nem lesz gond.. fogadjunk, ha én rontanék el egyszer vmit, mehetnék abortuszra.. :S ezt csak úgy hozzáfűztem.. :S
2010. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
kérdező, belinkeltem az orvos válaszát!!!!
2010. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
köszi. utolsó előtti: ne itt sajnáltasd magad, engem nem érdekel a te magánügyed. ha nem tudsz válaszolni az alapból feltett kérdésre, akkor ne tedd, nem kötelező.
2010. jún. 20. 23:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!