Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a pharmatex termékekkel kapcsolatban? Kenőcs, tabletta, stb.

Figyelt kérdés
hatásosak vagy sem, kellemetlenek vagy sem? a hüvelykapszula is hatásos?
2010. jún. 19. 19:55
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Ez itt nem a reklám helye!!!


Itt a válasz ha érdekel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=121&kere..

2010. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

hazsnáltam hüvelykapszulát. nem tudom, furi szaga volt xD

Inkább nem használom már.

2010. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

1. ?

2. köszi :D a fura szagtól eltekintve hatásos volt? :D

2010. jún. 19. 19:57
 4/48 anonim ***** válasza:
ezek nem hatásos dolgok.. max. megszakitással, meg naptármódszerrel, de még ugy se.. mert ha nem sikerül megszakitani, akkor 1 egész adag spermával már nem bir el.. gond lenne a baba?
2010. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Pharmatex? Hehe, 3 hónapos a kisfiam :)

23L

2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évig használtam a tablettáját, és terhes lettem.Azóta hüvelygyűrűm van.
2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Hát nem lettem terhes de paráztam. nemtudom de nekem a fogamzásgátló az ami biztos... mondjuk azt se amiatt szedtem mert hu de jó hanem problámák miatt... De sztem ha nem muszály akk hagyd ezeket a cuccokat!2. válaszoló :)
2010. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
na.. itt a bizonyiték, h nem biztonságos.. sok a pharmatex - baba.. kell még vmi?? vagy azt várod, h 1 vki azt irja, h hatásos, és akkor majd azt reméled, h neked is az lesz?
2010. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

úú köszi

a baba határozottan gond lenne, ugyanis 18 éves vagyok :D komoly barátom van 4 éve és szeretnénk mellőzni a gumit. tablettáról nem akarok beszélni anyummal, egyedül meg nem biztos, hogy mindig meg tudom oldalni. gondolkodtam még a hüvelygyűrűn is. arról van tapasztalat? köszi

2010. jún. 19. 20:03
 10/48 A kérdező kommentje:
utolsó: ki mondta, hogy várok bármit is? egyébként sem mások miatt fogok dolgokat használni, hanem orvosi javaslatra...bmeg
2010. jún. 19. 20:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!