Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a pharmatex termékekkel kapcsolatban? Kenőcs, tabletta, stb.

Figyelt kérdés
hatásosak vagy sem, kellemetlenek vagy sem? a hüvelykapszula is hatásos?
2010. jún. 19. 19:55
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
ja, a hüvelygyűrű az ok.. de az is hormonos, és meg kell venni.. nem értem, h mi a különbség akkor, h a tabira kérsz pénzt, vagy a hüvelygyűrűre.. ami engem illet, tabit szedtem 2 évig, nem lettem terhes, nem hiztam el, és anyukámmal simán meg tudtam beszélni.. jobb, ha te is megteszed, mert ha bármi gond lesz, anyukád mindig ott lesz, de a pasi már nem biztos.. :S
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bmeg a szavaiddal élve a fogamzásgátló tablettához nem kell a mami engedélye ^^
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Sztem ha ennyi ideje együtt avtyok már 18 vagy anyud csak + érti hogy kell.Inkább a biztonság.. nem???
2010. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
na igen.. anyukad akkor lenne inkabb ideges, ha pharmatexet használnál.. amugy nem tudja, h nem vagy szűz? ti nem szoktatok beszélgetni, vagy mi van?
2010. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
utolsó: egyikhez sem kell a "mami engedélye". utolsó előtti: nem szeretnék beszélni róla egyszerűen, és tablettát csak úgy akarok, hogy mindig biztosra meglegyen. a barátom dolga miatt meg nem aggódom...nem fog cserbenhagyni, de ez már más dolog :)
2010. jún. 19. 20:08
 16/48 A kérdező kommentje:
de igen, tudja, hogy nem vagyok szűz...de nem szeretek ilyenekről dumálni vele. plusz ilyenekről nem is szoktunk. amíg nincsen semmi gond, addig mit beszéljek vele? mármint mondjam el minden alkalommal, hogy milyen volt meg hogy volt... :D áh
2010. jún. 19. 20:10
 17/48 anonim ***** válasza:
nem azt, h milyen volt.. de meg kell beszélni ezeket a dolgokat.. abban meg ne legyél olyan biztos, h ha a pasi megtudja, h terhes vagy, nem fog otthagyni.. a tabira meg spórold össze, vagy felezzétek a pasiddal.. nincs más.
2010. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
köszi, a felezés tényleg jó ötlet, majd megpróbálom megbeszélni vele :) és 100, hogynem hagyna el, 4 éve vagyunk együtt és jobban fél, amikor késik, mint én :D de mindegy. a felezés tényleg jó ötletnek hanzgik :) megpróbálom.
2010. jún. 19. 20:16
 19/48 anonim ***** válasza:
Amúgy ez hülyeség, hogy nem akarsz anyuddal erről beszélni, mert nem ecsetelni kell, hogy milyen volt, meg hogy történnek az együttlétek, hanem csak a támogatását kérni ebben. Gondolom örülne, ha bevonnád ebbe meg nyugodt lenne, ha fogamzásgátlót szednél.
2010. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
lehet, sőt valószínű, hogy hülyeség, de ha nem akarok ilyenekről beszélni, akkor nem akarok.
2010. jún. 19. 20:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!