Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a pharmatex termékekkel kapcsolatban? Kenőcs, tabletta, stb.

Figyelt kérdés
hatásosak vagy sem, kellemetlenek vagy sem? a hüvelykapszula is hatásos?
2010. jún. 19. 19:55
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

1. nem spórolok a védekezésen, kíváncsi vagyok a különböző módszerekre és tapasztalatokra.

2. tudom, hogy orvos írhatja csak fel ezeket, és a pharmatexet csak kérdeztem, ugyanis a tv nagyon hirdeti, nem jutott eszem,be használni

3. leginkább a tabin és a hüvelygyűrűn gondolkodom

4. ha nem védekezünk, akkor az a mi problémánk, nem ehhez kértem tanácsokat, hanem egy termékkel kapcsolatban


köszönöm!

2010. jún. 20. 19:06
 32/48 anonim ***** válasza:
ok, a ti problémátok.. csak jót akartam.. amikor 1 barátnőm pont ilyen " nem védekezünk, mert minek azt.. " miatt ment abprtuszra, én jobban kiakadtam,mint ő.. :S és ezt nem akarom másoknak, mert tom, h mi az, fél családom eü-s.. :S a tv meg jó, h hirdeti, a reklámban nem is mondják a negativumokat.. ok, akkor vagy tabi, vagy hüvelygyűrű.. az orvosoddal konzultálj. sok sikert.. és addig is óvszer!!
2010. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
igen, azért kérdeztem ITT a dolgokat, mert tudom, hogy a tv nem mondja, sőt a honlapukon sincsen fent semmi ezekről a dolgokról, hiszen miért is lenne...
2010. jún. 20. 19:23
 34/48 anonim ***** válasza:
74%-os, már tudom,hogy ki az az oldalon, aki mindig veri a mellét, hogy eü-s a családja és ő tudja. igazad van, de már idegesítő vagy!
2010. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel, hogy kinek mi a családja, tőlem lehet szülőorvos is. a termékkel kapcsolatban érdeklődtem és a 74%oshoz: NE TÖRŐDJ A MI VÉDEKEZÉSÜNKKEL! MEG TUDJUK ODLANI! és légyszi ne írd oda minden kommented végére, hogy ÓVSZER!
2010. jún. 20. 19:39
 36/48 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem , min problémázol??

18 éves vagy, jogilag felnőtt. elmész a nőgyógyászhoz és közlöd, hogy fogamzásgátlót akarsz szedni. aztán 3 havonta visszamész kérni az újabb receptet, aztán a pasiddal felesbe fizetitek. 3 havonta kb 3000 ft-ot ki fogsz bírni és még anyádnak sem kell erről tudnia. ebben mi olyan rohadt körülményes??

2010. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
nem kell parasztnak lenni drága, ha visszaolvasnád, akkor nem ez volt a fő kérdés. ha nem tudsz normálisan kommentelni, akkor nem kell sehogyan sem...
2010. jún. 20. 20:09
 38/48 anonim ***** válasza:
nem kell engem leoltani, nem a mellemet verem.. csak itt mindenkinek kell az igazolás.. meg egyébként is, ez hozzátartozott a mondanivalómhoz, és ne már te szabd meg, h mit mondjak, mit ne. engem meg az idegesit, h egyesek ( nem kifejezetten a kérdezőre értem, még mielőtt megsértődne.. ) nem tudnak védekezni, és azt hiszik, h semmitől se eshet teherbe 1 lány, nő..
2010. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
jó, ha meg tudjátok oldani, akkor ne itt kérdezgess.. én csak jót akartam, ugyanis, mivel eü-s a családom, lehet, h több olyan dolgot hallottam, láttam, mint azok, akiknek nem az.. erre alapoztam a mondanivalómat.
2010. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
megint az eü-s szöveg..:D
2010. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!