Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hanyadik allkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hanyadik allkalommal szeretkeztetek párotokkal óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

Az első párommal 3 évig voltunk együtt, már 2 éve jártunk amikor fogamzásgátlót kezdtem el szedni, így nem volt kérdés hogy 2 év után bátran szexelhetünk kiegészítő védekezés nélkül. Másfél évig egyedülálló voltam, most összejöttem egy sráccal 2 hete. Szerintetek első alkalommal mehet óvszer nélkül, ha szedem a gyógyszeremet? Vagy várjak amíg együtt leszünk egy ideje?

21/N



2018. júl. 21. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

"most összejöttem egy sráccal 2 hete"


Két hét után összebújni valakivel, háááát nem akarlak kioktatni, mert jogom nincsen hozzá, megbántani se akarlak és a kérdés sem erre irányult szóval inkább megtartom a véleményem.


Viszont, én nem javaslom, mert bármiféle betegsége lehet, amit elkaphatsz. Nyilván aranyos, jó fej, normális srác és biztosan egészséges, adja az ég! De sose lehet tudni és azért két hét kevés idő arra, hogy egy embert alaposan megismerj. Na mindegy, lehet, hogy én aggódom túl, ne haragudj!

2018. júl. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A gumi nem csak a terhessegtol ved hanem a nemi betegsegek gomba etc.. Ellen is !

Szal ket het nem lenne eleg h tudjam h nem fertoz e meg valamivel. Raadasul ugy h nem egy olyan fertozo betegseg van ami csak a noknel okoz tunetet!


En altalaban fel evig vartam, bar volt olyan pasi akivel a 8 ev alatt mindig gumival vedekeztunk. Igaz mas ok miatt.

2018. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Mi a baratommal a masodik randin fekudtunk le, akkor mindenfele vedekezes nelkul, azota pedig kiszall idobe.
2018. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
brit tudósok megállapitották, hogy az ismerettségi idő növekedése forditottan arányosan csökkenti a nemi úton terjedő betegségek kockázatát.
2018. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

# 4/4


Kétlem!

Dobj már egy linket erről!

2018. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Soha az életbe nem szexeltem gumival
2018. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#1-nek: nem mondtam hogy már most le szeretnénk feküdni, két hét után nem igazán terveztem mivel az előző kapcsolatom vége nagyon nagyon csúnya megcsalással-kihasználással végződött, és erről a jelenlegi partnerem is tud. Így nem is erőltet semmit.

Köszönöm a válaszokat, még átgondolom, mindenkinek ment a zöld kéz:)

2018. júl. 21. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem a kérdést. Miért lesz más 2 hónap múlva, mint most? Ha olyan nemi betegsége van, ami nem okoz nála tünetet (ilyenből létezik ám pár, pl. HPV, chlamydia, ureaplasma/mycoplasma), akkor annak jó eséllyel két hónap múlva sem lesz tünete, tehát akkor sem leszel nagyobb biztonságban, mint most. Tehát marhára mindegy, hogy most szexelsz vele gumi nélkül, vagy majd x idő múlva...
2018. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
# 8 Nem ez a lényeg. Hónapok alatt azért egy embert jobban meg lehet ismerni, mint két hét alatt. Sok minden kiderül róla
2018. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az első barátommal fél év után döntöttem úgy hogy levsereljék azbóvszert tabira, azóta csak azt használom kapcsolatban sokkal kobb mind a kettőnknek.
2018. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!