Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyakran szakad el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szakad el az ovszer?

Figyelt kérdés
nalatok milyen gyakran fordul elo? hasznaltok valami mast is az ovszer melle az ilyen balesetek kovetkezmenyei elkerulese celjabol?
2018. júl. 16. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig meg soha
2018. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 1x fordult elő, de az is az én hibámból. Levegőt hagytam alatta és kipukkadt. Gyors csere és ment tovább, gond nem volt.
2018. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az eddig mit jelent? evek, honapok, 2 alkalom?

ha valaki tud ajanlani megbizhato markat azt is megkoszonnem

2018. júl. 16. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 2-szer volt ilyen, mikor idegen csajjal voltam, de nálam nem volt gumi...mindkétszer túl kicsit húztak a farkamra az egyiknél meg nem megfelelően volt felhúzva és amiatt szakadt ki, amúgy nem jellemző a szakadás, ha megfelelő a méret és jól fel van húzva. (az egyik csajba bele is élveztem, mert pont akkor szakadt ki a végén azt mondta nem baj szedek gyógyszert, szerinted ez engem mennyire nyugtatott meg egy vadidegen csajtól, akit akkor láttam először és egyből dugtam? hát paráztam végig, hogy megfertőzött a kis cafat, de szerencsére nem , mert utána , amikor lehetett elmentem vizsgálatra, szerencsém volt ebben az esetben).
2018. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 ev
2018. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta megfelelő méretű óvszert használok, és figyelek a hüvely síkosságára, azóta egyszer sem szakadt ki, akármilyen keményen is csináltuk.


Amíg a gumi csúszik, és nem nyúlik, illetve amíg nem feszülősen szűk (ha nem 2 másodperc legörgetni, hanem szenvedni kell vele, akkor valszeg szűk), addig nem lesz gond.

2018. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15 év alatt egyszer se szakadt ki, ha kell, használunk síkosítót.
2018. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2018. júl. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!