Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet óvszer helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet óvszer helyes használatával teherbe esni?

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekezünk mi is a párommal, ma olvastam itt pár kérdést, hogy elvileg óvszer helyes használata mellett lettek terhesek , nem szakadt ki elvileg , ellenőrizték is. De akkor hogy ? Eddig azt hittem ha aktus előtt felhelyezzük, nem hagyunk benne levegőt , aktus végén pedig ellenőrizzük, hogy nem-e szivárog valahol, akkor nyugodt lehetek..De most ezen gondolkodom, hogy mégis hogyan lehetséges ha lyuk nincs rajta h mégis terhesek lettek ?

#terhesség #òvszer #varázslat"
2018. júl. 9. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol hasznalod nincs para

Valszeg ok nem hasznaltak helyesen csak azt mondtak ...

Vagy a pasi titokban lecsente a gumit a farkarol :-D

2018. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyes használat mellett sehogy.
2018. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha lyuk van a gumin, akkor az reped és észreveszed. HA mindent jól csináltok, akkor elvileg nem lehetséges. Petting közben pl. megeshet. A pasi veri magának, előváladékos lesz a keze, majd megujjazza a nőt. Vagy elmegy a csaj szájába első menet közben, a szájban maradnak spermiumok, majd a saját nyálával "síkosítja" magát.
2018. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt magyarázom magamnak , de valahol írta valaki, h valami mikrorepedés lehet rajta (???) , erre valaki rákérdezett , h de akkor ha a sperma átjutott akkor h lehet h a víz nem mikor ellenőriztek ? erre nem válaszolt
2018. júl. 9. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

#1, ez nem életszerű...

A Gyakorin olvasható sok gumiszakadást nyugodtan lefordíthatod a következőképpen: Nagyon kivántuk egymást, nem volt gumi, gondoltuk, csak nem lesz baj... Aztán most rettegek, de azt mégse írhatom, hogy nem védekeztem, mert akkor csak olyan válaszokat fogok kapni, hogy aki hülye, magára vessen. Mondjuk inkább, hogy kiszakadt!

2018. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

#3,

ezek a példáid csacskaságok, egyiktől sem eshet teherbe. Különösen vicces a nyálazás. :D

2018. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na igen, én is erre gondoltam, vagy meg arra , hogy aktus közbe húzták fel, az előváladék meg ugye tartalmazhat spermiumot. A Durex real feel-el mik a tapasztalataitok? Eddig a lidokainos (nem jut eszembe a neve) durexet használtuk , ki szeretnénk próbálni a real feel-t, mert állítólag olyasmi érzés , mintha nem lenne rajta semmi, de feleslegesen nem vennénk meg..
2018. júl. 9. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!