Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfi finanszírozza az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi finanszírozza az óvszert, vagy illik nekünk nőknek is anyagilag bele szállni? Ki hogy szokta ezt rendezni? Érdekelne a véleményetek!

Figyelt kérdés
Csak a pasi költsön rá, vagy mi ?

2018. júl. 16. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
a szeretőm szerint a gumit a férfi, a bogyót a nő veszi.
2018. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Komoly kapcs,vagy alkalmi?
2018. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

néha veszek és is egy egy dobozzal

így olyan 60/40% ő veszi

2018. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha a pasi dugni akar akkor vegye is meg. De amúgy nehogymár ennyire sóher, csórók legyetek már :D Nincs 2000 forintjuk hetente. Szánalmas
2018. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Twvhit hogy csak a pasi akar dugni:) ha nalatok igyvan akkor a pasi valamit nagyon rosszul csinal. Egy no ugyanugy vagyik a szexre ha nem jobban. Egyebkent szerintem mindket felnek illik venni gumit is es a bogyot is kozosen vagy felvaltva fizetni.
2018. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk mindig az veszi akinek eszébe van. Pl ha tudom, hogy nincs óvszer, és pont egy drogériába járok, akkor lekapok a polcról. Nem másabb ez mint pl. a wcpapír vásárlás. Ha kell akkor kell. Akinek lehetősége van az veszi meg előbb.
2018. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Kb 70-30% nálunk az arány.
2018. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
#5 tévedésben élsz kisfiam. Én gyógyszert szedek amit magam fizetek. Nem várom el a pasimtól, hogy adjon bele.
2018. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én sokakat halottam, akik közösen veszik !

Sőt, olyat is, hogy a nőtől várják el, mondván ha nem akarsz teherbe esni, vedd meg magad...

És mivel nemrégiben párkapcsolatom lett, és régóta nem szedek gyógyszert, egy ideig óvszert használnánk, de gondoltam felajánlom, hogy térítem a költségeket.

2018. júl. 16. 16:26
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha kocsival megy érted valahova akkor a benzint is felezitek vagy mi? Milyen férfi az ilyen most komolyan? Étterembe elhív azt is felezitek?
2018. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!