Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Értelmes, segítőkész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Értelmes, segítőkész emberek válaszát várom. A barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval, Hétfőn együtt voltunk, de óvszer nélkül. Nem élveztem bele, viszont volt pénzem, és direkt 72 órásra gondoltam. Szóval direktben azt vettünk másnap. Megvettük, négy órakor bevette. Negyed ötkor közösültünk, immár óvszerben, de amikor ejakuláltam, az óvszer kiszakadt! Valószínűleg pont bele a lányba, nyíl egyenesen. A tablettát az esemény után kell bevenni, szóval az már nem jó a későbbi aktusra. Most mit tegyek? Új fogamzásgátló, vagy hagyjam? Tudom, nagy az esély, hogy terhes. Könyörgöm, segítsetek! Mit tegyek?
2010. jún. 8. 17:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: el vagy tévedve. nem minden esemény utáni okoz rögtön méhnyálkahártya leválást. az már a drasztikusabb módszer, és szerintem keveset alkalmazzák már. van pl az escapelle tabletta, én is azt kaptam anno. egyetlen szem, és egész nap hányingerem volt tőle, de nem okoz azonnali menstruációt, egyszerűen megakadályozza a beágyazódást, az esetleges peteérést.
2010. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok eltévedve, tényleg régen volt. Ellenben köszönet a jó hírért :)
2010. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
szerencsére a mostani 72 órás tabletták már sokkal humánusabbak, bár még mindig nagyot rúgnak, de legalább a ciklust nem borítják fel.
2010. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező te azt hiszed hogy a 72 órás az alkalmi fog.gátló?

Havi 1-2 szinten???

Mert nekem úgy jön le... Egyáltalán ha óvszer van rajtad, minek vetetet be vele ezt a szörnyűséget?! (most épppppen kiszakadt, de alapjáraton ha helyesen használod, nem szakad ki, és nem kell semmi más..)

Ha van pénzed (mivel a 72 órások 6ezer körül mozognak, inkább álld a fog.gátlóját.

3 havi kijön belőle, DE ezt orvos irja fel neki, nemám csak a hasadraütsz...

L/23

2010. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

legközelebb használjatok gumi mellé patentex oval kúpot,és akkor nem lehet gond!!

Egyébként szerencsére pont jókor vette be az esményutánit,mert utána negyed órával ment bele a cucc,ugyhogy az biztosan hatni fog! Ne izguljatok. Nem kell még egy,isten ments!

2010. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!