Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Értelmes, segítőkész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Értelmes, segítőkész emberek válaszát várom. A barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval, Hétfőn együtt voltunk, de óvszer nélkül. Nem élveztem bele, viszont volt pénzem, és direkt 72 órásra gondoltam. Szóval direktben azt vettünk másnap. Megvettük, négy órakor bevette. Negyed ötkor közösültünk, immár óvszerben, de amikor ejakuláltam, az óvszer kiszakadt! Valószínűleg pont bele a lányba, nyíl egyenesen. A tablettát az esemény után kell bevenni, szóval az már nem jó a későbbi aktusra. Most mit tegyek? Új fogamzásgátló, vagy hagyjam? Tudom, nagy az esély, hogy terhes. Könyörgöm, segítsetek! Mit tegyek?
2010. jún. 8. 17:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se vegyen be megint 72 órásat, bízzatok benne h nem terhes, aztán teszteljetek!

De ajánlanám nektek a fogamzásgátlót!Direkt az ilyenek elkerülése végett;)

18/L

2010. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Nehogy bevegyen még egy 72 órásat, baja lehet tőle! Szerintem nem nagyon tudtok mit csinálni, csak remélni, hogy nem lett terhes. Meg persze tanulni az esetből, és legközelebb odafigyelni a normális védekezésre. Ha ilyen gyakran vagytok együtt, miért nem szed tablettát a barátnőd?
2010. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De miért ne vegyen be újat? =/
2010. jún. 8. 17:34
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

ha 4 órakor bevette, és negyed ötkor közösültetek, akkor még lehet, hogy a tabletta rendesen fel sem szívódott. így akár még erre az aktusra is kifejtheti a hatását, bár a 72 órás tabletta azért akkora biztonságot amúgy sem nyújt. nem szabad még egy tablettát bevenni, az nagyon felborítja a barátnőd hormonháztartását. a ciklusának hányadik napján volt? két hét múlva terhességi teszt... esetleg kérdezzetek meg egy nőgyógyászt.


mi lenne, ha a későbbiekben barátnőd fogamzásgátlót szedne? akkor nem kéne ilyenek miatt aggódni, főleg ha mindenképpen ki akarjátok próbálni gumi nélkül...

2010. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy is elég sok a szervezetének, nemhogy egymás után kettő -.- de utána nézhettél volna :S nehogy bevegyen!!!

És tényleg menjetek el dokihoz sztem tablettát iratni, ha már ilyen szerencsétlenség ért titeket kétszer is, nem kell félni a bnődnek a tabitól, alacsony hormontartalmúak már.

2010. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Évente maximum 3x lehet ilyet bevenni, hónapos eltérésekkel. Akkora hormon van benne, hogy egy lónak elég lenne. A teste megbolondulna.
2010. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne vegyen be újat, mert ebben az egyben egy egész havi mennyiségű fogamzásgátló tabletta hatása van benne...-,-'

Egyébként meg szerintem nem lehet terhes...

2010. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: olyan, hogy NEM LEHET TERHES, nem létezik. mindig van esély rá, főleg meg ilyen helyzetekben! a 72 órás tabletta sem nyújt olyan biztos védelmet. még a fogamzásgátló sem 100%. esély mindig van rá, még ha kicsi is.
2010. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van pénzed, még nem jelenti azt, hogy majd minden szex után felíratsz neki egy 72 órásat és ezzel el van intézve. Ez nem védekezési módszer, hanem baleset esetén használatos. Baromi nagy hormonadag az a tabletta és ezért használják csak akkor, ha feltétlen szükséges. Miért nem lehet inkább 5 csomag óvszert venni azon a pénzen? Nehogy bevegyen még egyet, egyébként valószínű, hogy a tablettának akkor még nem is volt hatása, tehát később a másodikra is hatott. De ezt tényleg hülyén csináltátok. Óvszerrel védekezzetek, ne 72 órással! :S
2010. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

17:39

Te pedig azt tudod rosszul, h van esély a terhességre tabi mellett,úgy h vki rendesen szedi ;) akik terhesek lesznek azok nem rendesen szedik, vagy nincsenek tisztában vele h a 7 napos szünet alatt csökkenHET a tabletta nyújtotta védelem.

2010. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!