Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Értelmes, segítőkész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Értelmes, segítőkész emberek válaszát várom. A barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval, Hétfőn együtt voltunk, de óvszer nélkül. Nem élveztem bele, viszont volt pénzem, és direkt 72 órásra gondoltam. Szóval direktben azt vettünk másnap. Megvettük, négy órakor bevette. Negyed ötkor közösültünk, immár óvszerben, de amikor ejakuláltam, az óvszer kiszakadt! Valószínűleg pont bele a lányba, nyíl egyenesen. A tablettát az esemény után kell bevenni, szóval az már nem jó a későbbi aktusra. Most mit tegyek? Új fogamzásgátló, vagy hagyjam? Tudom, nagy az esély, hogy terhes. Könyörgöm, segítsetek! Mit tegyek?
2010. jún. 8. 17:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, el sem tudjátok hinni, hogy mennyit segítetek! Habár nem nyugodtan meg, de tényleg, köszönöm!
2010. jún. 8. 17:49
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
én ne lennék tisztában vele? biológusnak tanulok, szerintem többet tudok ezekről, mint te. a tabletta meg azért nem nyújt 100%os védelmet még rendes szedés mellett sem, mert a szervezet képes olyan dolgokra, amiknek nem lenne szabad megtörténniük. elvileg egyszerre csak egy petesejt érhet meg, mégis ismerünk kétpetéjű ikreket. tehát két petesejt ért meg. bármilyen véletlen folyamán előfordulhat bármi, bár a tabletta rendes szedése mellett kicsi az esélye. szerintem is az a legmegbízhatóbb, én is szedem, szóval nem azért mondtam ezt, mert ellene vagyok.
2010. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
17:42, ez sem egészen igaz, igenis teherbe lehet esni tabletta mellett akkor is, ha rendesen használja az ember, csak épp nagyon minimális az esélye.
2010. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Még azt megkérdezhetném, hogy egy ilyen gyógyszer mennyi idő alatt szívódik fel? Látom van itt több szakértő, ha tudnának ebben segíteni, megköszönném! :S
2010. jún. 8. 17:52
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
az a nagyon kicsi esély 1000ből 1, az is "kerekítve" :D
2010. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mindegy,hogy 1000-ből egy,ha pont te vagy az az egy,akkor bőven sok tud lenni az az 1 még kerekítve is.

Kérdező: a tabletta kb.3-4 óra alatt szívódik fel.72 órás direkt "védekezést" többet ne csináljatok.És tényleg ne vegyen be többet!

2010. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

a tabletta felszívódása a sokmindentől függ, éhgyomor esetén gyorsabb, ha előtte nehéz ételeket evett, akkor lassabb, de 3 óra alatt már javarészt megtörténik.


rendes tőled, hogy így törődsz a barátnőddel! csak tényleg ne csináljatok ilyet legközelebb. most látod, milyen jól jönne az a 72 órás, a gumiszakadásos baleset miatt... de semmiképp se vegyen be többet az már többet árt, mint használ.

2010. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2010. jún. 8. 18:09
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Asszem (rég volt) mikor barátnőmmel egyszer muszáj volt esemény utánit szerezni, csöppet kiderült, mire is mondják, hogy lórúgás. Mesélte, hogy teljesen egyértelmű, hogy próbál egyben leesni a méhnyálkahártyája... Gondolom azért nem nevezhetjük ideálisnak a körülményeket, főleg ha peteérés sehol :)


Egyik barátnője meg időnként belebotlott a 72 órás megoldásba, az egyiknél telefonon ilyet közölt, hogy "haggyadmá, vetélek". Gyenge? :)

2010. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Á, a lényeget hagytam ki: ha nem volt rajtad egy méhnyálkahártya egyben, akkor később szívódik fel a lórúgás :)
2010. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!