Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fölöslegesen szedtem be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölöslegesen szedtem be az esemény utáni tabit?

Figyelt kérdés

Kérlek segitsetek kissé megvagyok ijedve,a párommal ezen a héten minden nap szexeltünk de védekeztünk mindig és sosem ment el bennem még gumiban is,de viszont csütörtök este elszakadt a gumi..olyan 5 percnél jártunk ,valoszinű azért mert nem voltam valami nedves.Azt mondta a párom nem lehet baj de a biztonság kedvéért vesz egy eseményi utáni tablettát mivel jobb félni mint megijedni..Na de lényeg hogy a hétvégén kellene beteg legyek eddig a gyogyszernek nagyon nem éreztem a mellékhatását ,csak fáradtság és kissé fáj az alhasam,a melleim is 3 4 napja nagyon fájnak ami menszesz előtt 1 hétten jelentkezik.

Remélem nem fog nagyon játszani a hormonjaival ez a tabi és időben megjön,félek eléggé :(

Mi nagyon vigyáztunk de véletlenül ez lett.Szerintetek jol tettem hogy bevettem az esemény utánit és van okom az aggodalomra?


2017. okt. 6. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezett el a barátod,akkor nem lehet baj.
2017. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj még nem volt elélvezve ,a legelején voltunk.Csak amiatt vettük a tabit nehogy előváladék került volna belém
2017. okt. 6. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából még egy gyógyszeres abortusz sem olyan durva az 5. héten (ekkor a magzat még csak akkora, mint egy almamag), ez meg még kevésbé. A normál protokoll szerint egy ciklusban egyszer használható, de a szigorúbb ajánlás is 3 havonta egyszer használható.

[link]

2017. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy bevetted, semmi okod nincs az aggódalomra, nem lesz semmi gond. Terhes tuti nem vagy.
2017. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jol tetted, hogy bevetted.Felelossegteljesen viselkedtettek. Jobb felni, mint megijedni. Lehet kicsit osszezavarja a ciklusod. Van akinek megjon egy het mulva, van akinek kesik tole. Nyugi!
2017. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen, hogy feleslegesen vetted be. Jól tette a pasid, hogy nem hagyta annyiban. Amúgy természetes, hogy ettől a cucctól megborul a hormonháztartásod. Kicsit később jön meg a havi, de ne aggódj, majd beáll
2017. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató válaszokat :)
2017. okt. 7. 08:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes, mert az esemény utáni tabletta olyan hormon adag, hogy ha ejakulált volna a partnered, akkor sem lettél volna terhes, így viszont 101%. Nyugi, meg fog jönni, de legközelebb legyen hosszabb előjáték vagy használjatok síkosítót.
2017. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!