Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MGH kérdése:

Vegyek be esemény utáni tablettát, vagy fölöslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
Tegnap 6 óra körül lefeküdtem a barátommal, első alkalom.... védekeztünk természetesen óvszerrel mivel még nem szedek fogamzásgátlót. Aktus közben új gumi kellett, akkor ott nem tartottam fontosnak megkérdezni miért, így nem tudom, hogy kiszakadt-e mert el is felejtettük, kidobtuk a kukába a végén. De így visszaemlékezve aggaszt... nem éreztem semmi olyat, amiből arra következtethetnék, hogy nem vigyáztunk eléggé, mert óvatos volt még óvszerrel is. Ugyanakkor kicsit bizonytalan vagyok... megér ez egy esemény utáni tablettát?

2012. aug. 5. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért cserélte ki? Szedjétek ki a kukából és töltsétek fel vízzel...
2012. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem a barátodat kérdezed?
2012. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ugyan mi honnan a manóból tudhatnánk, miért kellett új gumi? Ha már egyszer a barátod, ezt hogyhogy nem tudod tőle megkérdezni? Ég óvjon az ilyen "kapcsolat"tól, ahol ezt nem lehet megbeszélni...
2012. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szelesoldier ***** válasza:
Az esemény utáni elég nagy teher a szervezetnek. Ha a barátod nem ment el csak a második gumiban és azzal minden rendben volt akkor szerintem csak magadnak ártasz ha beveszed, de egyet értek az előttem szólókkal hogy kérdezd meg a barátodat miért cserélt.
2012. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!