Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem volt 1 hónapja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt 1 hónapja hogy vettem be eseményutánj tablettát akkor vehetek be még1et?

Figyelt kérdés
Múlt hónap 18.án vettem be és most (5.én) megint elszakadt az óvszer... Ilyenkor mit tehetek? 20 éves vagyok szóval nem tarthatom meg.

2017. okt. 5. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Tilos bevenni 3 hónapon belül 2-t,sőt,a legtöbb orvos még fél éven belül sem javasolja az ismétlést.

Menj el dokihoz és irass fel fogamzásgátlót,mert úgy látszik,hogy képtelenek vagytok normálisan használni az óvszert.

Majd ő megmondja,hogy mi tévő légy.

Egyáltalán elélvezett benned a barátod?Vagy,csak az előváladék kerülhetett beléd?

2017. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta h havonta egyszer lehet bevenni... De am már folyamatban van a fogamzásgátló csak még nem volt meg minden hozzá... És igen elélvezett
2017. okt. 5. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a doki mondta,akkor miért vagy bizonytalan?
2017. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert havonta egyszer lehet és nem telt el egy hónap még...
2017. okt. 5. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

De miután bevetted az elsőt,nem jött meg,ezek szerint?

Múlt hónapban mikor menstruáltál?

2017. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De megjött utána...
2017. okt. 6. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!