Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után mikor folytathatom a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a héten (Kedd,Szerda) elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlómat (Roxanelle) sohasem felejtettem még el, de valamiért sikerült most... Csütörtökön együtt voltam a barátommal, és tegnap eszméltem rá hogy kifelejtettem a 3. héten 2-őt is. Mivel nem szeretnék babát még ijedtemben bevettem egy esemény utánit. A kérdésem a következő. Folytathatom e-így a fogamzásgátló szedését közvetlen, vagy most hagyjam abba és ha legközelebb megjön magától ki tudja mennyi idő múlva akkor kezdjem el újra?

Köszi a segítséget tanácsokatelőre is!

22 lány



2017. szept. 30. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy nem mondta az orvos,hogy tilos!esemény utánit alkalmazni "rendes" fogamzásgátló mellett.
2017. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem, valóban nem mondta :O
2017. szept. 30. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Lórúgásnyi hormon mellé biztos meghálálja a szervezeted majd,ha szeded a sima fogamzásgátlót is..

Ez az escapelle?Mert a tájékoztatója írja,hogy mi a teendő.

2017. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De magadtol se jut eszedbe, hogy az esemeny utani egy brutal hormonbomba, ami 1x hasznalattal is tett mar tonkre noket egy egesz eletre... na te szeded a foggatlot, ami eleve hormon. Erre rakuldod az esemenyutanit, ami egy loadag. En a helyedben elmennek egy endokrinologushoz es keresnek egy normalis nogyogyaszt.
2017. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen escapelle, a leírást elolvastam A-Z-ig.
2017. szept. 30. 18:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem megkérdeztem tőle mindent amit csak lehet, azt mondta fő a biztonság ilyen esetben.
2017. szept. 30. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
"Amennyiben Ön valamilyen folyamatosan alkalmazható fogamzásgátló módszert (például szájon át szedhető fogamzásgátló tablettát) alkalmaz, ezt a megszokott időben tovább folytathatja."
2017. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, értem én ezt, szóval ha csütörtök számomra mindig az első aktív rózsaszín kis tabletta, akkor kövi hét csütörtökön be is vehetem és rendesen védeni is fog?
2017. szept. 30. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:

A csütörtököt csak példának írtad?

Csak mert ha nem ,akkor a keddi,szerdai napon csak placebot hagytál ki?

2017. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja,most nézem,hogy írtad,hogy a 3.héten felejtetted el őket.

Ha nem vagy benne biztos,akkor inkább használjatok gumit pár hétig.

2017. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!