Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan juthatok leghamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatok leghamarabb hétvégén eseményutáni tablettához Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Maximum még a hétfő fér bele

2017. okt. 1. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Valami más meg nem fért bele a gumiba, ugye?
2017. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk van ügyeletes gyógyszertár, ami hétvégén is nyitva van. Felteszem, ilyennek Nyíregyházán is kéne lennie.
2017. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárral még semmire nem megy. Vényköteles brutál gyógyszer. Esetleg "sima" orvosi ügyeleteskell elmenni, hátha felírják. De sok jóra ne számíts.


Hol tart a ciklusod? Mikor nőttmeg legut9bb, menyire szabályos a menstruációs?

2017. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A ciklusom utolsó előtti napja volt.kb szabályos,28 napos a ciklusom
2017. okt. 1. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Kb két évvel ez előtt mi csak bementünk a kórházba, nőgyógyászati rendelés és felírták. Megkérdezték mi történt, kiszakadt, vagy eleve nem volt és gondolom az alapján, elég bunkó nő volt, de hát Nyíregytől mit vár az ember....
2017. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
"de hát Nyíregytől mit vár az ember..." Akkor nem csak borsodban hívják őket úgy, hogy nyíregyi tirpákok? :D
2017. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én anno a kórház nőgyógyászati részlegén kértem receptet. Vizsgálás nélkül kiadták, csak a Taj kártyám kellett nekik
2017. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elmentem a sürgősségi nőgyógyászatra és elküldtek hogy oldjam meg ahogy szeretném mivel még nem vagyok 18 éves
2017. okt. 1. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen kár, hogy pont az ilyen felelőtlen dugások miatt szüli túl a társadalmak agyatlanabb/fejletlenebb része az értelmesebb részét.
2017. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán lakom ha beléd elvezhetek én is adok neked
2017. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!