Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemenyutani tabletta 48 oran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemenyutani tabletta 48 oran belul mennyire hatekony?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok, es azert kerdezem mert baratnom most vett azt az escallepe tablettat, bocsanat ha rosszul irom, es az ekezetekert is, telefonrol vagyok. Na de azt irtak h 24oran belul 95% hogy hatni fog, viszont nalunk mar eltelt 24 ora es most fogja bevenni kb 25-6 ora utan, akkor kb mennyi a valoszinusege hogy hatni fog es mennyire biztos ez a tabeletta? 48oran belul azt irtak hogy 85% szoval szerintem az is eleg biztos, de azert szeretnek megjobban megnyugodni, hogy volt e mar valaki hasonlo helyzetben es hatott e neki.. a valaszokat koszonom es megegyszer bocsanat az ekezetekert remelem erthetoen fogalmaztam.

2017. ápr. 18. 15:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve bocsanat a kategoria miatt, telefonon nem talaltam hol lehet kivalasztani...
2017. ápr. 18. 15:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván minél előbb veszi be annál hatékonyabb.72 órán belül kell bevenni,szóval abban még bőven benne vagytok.

Előre egyébként nem lehet tudni,hogy a barátnődnél hatásos lesz -e.De több,mint valószínű,hogy az lesz.

Ha nem szeretnétek gyereket,akkor védekezzetek.

2017. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Mennél később veszed be annál jobban csökken a hatékonysága. Bár barátnőm a baleset után 2 órával már be is vette. Mégis Terhes Maradt. Júliusban lesz 2 éves a fia
2017. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!