Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hatásos az ellaone...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hatásos az ellaone eseményutáni tabletta?

Figyelt kérdés
Tegnap este,azaz 17-én történt egy kis baleset amikoris kiszakadt a gumi.egyből észrevettük,nem ment el bennem csak előváladék volt(mivel még nem rakta be teljesen)Az utolsó menstruációs napomon voltam az este.Egy óra múlva megfürödtem és ma reggel elmentem feliratni egy eseményutánit.délelőtt 11-kor(a "baleset" után 16 óra múlva) be is vettem.A tabletta neve Ellaone 120 órás.Ugye nem lehetek terhes? :/

2017. márc. 18. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Biztos arulnak patikaban, ha nem lenne hatasos. Tudod te mennyi vizsgalat, kiserlet, kutatas, evek, penz mire forgalomba kerul valami tabletta? Ha nem hatna mar szarra pereltek volna a gyartot.
2017. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szol az ertelmes kommentelonek: nem minden esemenyutani 100% osan mukodik . Ez egyenenkent valtozik az ellakne a legbrutalisabb es legbiztonsagosabb 99%os ...

Es ra is van irva mindegyikre hogy nem 100%os ! Ezert nem is perelheto mert leirnak mindent!

2017. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Ismerősöknek az első fia Ellaone tabletta mellett maradt meg. A második aki kislány lett az pedig az Escapelle mellett maradt meg... Mind a két esetben IDŐBEN vette be az Esemény utáni tablettát. " Baleset " után 2 órával már be is vette. Mégis Terhes Maradt!
2017. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha el sem élvezett benned + még gyógyszert is vettél be akkor 100% nem vagy terhes nyugi
2017. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen a megnyugtató szavaid! :)
2017. márc. 19. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt alapból kevés az esély a teherbe esésre, a barátod nem élvezett el benned, és időben be is vetted a tablettát, szóval kb. a 0 felé konvergál a terhesség esélye. :D Azért az aktus után 2-3 héttel csinálj egy tesztet, ha nagyon parás vagy, de tényleg nincs sok esély a bajra.
2017. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!