Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyukámnak felhoztam 1-2 éve a fogamzásgátlót,hogy elkezdeném. 16 éves voltam,kézzel-lábbal tiltakozott. Most betöltöttem a 18-at,komoly kapcsolatom van,és szeretnék gyógyszert szedni,(igen,tudom hogy milyen szövődményei lehetnek) így elmennék egyedül nőgyógyászhoz,egy vizsgálatra,és iratnék gyógyszert. Viszont félek,ha kiderül hogy gyógyszert szedek,megharagszik rám,amiért nem mondtam el,de okkal.
2016. dec. 12. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szard má' le. Mi van ha megharagszik? Komolyan. Mi lenne akkor?
2016. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért tudná meg? 1-es minek ehhez kép te ostoba??!
2016. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha felhozta anno, akkor most nem fog haragudni, ha pedig igen, akkor max pár napig. Akkor nem akartad, most igen. A te döntésed. Egyedül az anyagi részét kell akkor megoldanod.
2016. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A te tested, a te dontesed. Felnott no vagy, nincs beleszolasa. Ha megharagszik, majd megbekel.
2016. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. dec. 12. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp feliratnám! És szuper, hogy ilyen felelosségteljes vagy, hogy gondolsz a védekezésre. Szerintem ha anyukád emiatt megharagszik, akkor nem normális(bocsi). Egy normális szulo nem akarja, hogy a 18 éves lánya teherbe essen, mert nem védekezik megfeleloen.
2016. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, ha nincs trombózishajlamod, cisztád, májbetegséged vagy egyéb felszívódási zavarod, akkor váltsd ki nyugodtan. 18 éves vagy, felnőtt ember. Nehogy már mindenben anyuci döntsön! Ja és költözz el mihamarabb, nehogy még jobban rád telepedjen!
2016. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!