Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kézmosás után lehet valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézmosás után lehet valaki terhes?

Figyelt kérdés
Megtörtént a dolog lementem kezet mosni szappannal hideg vízbe ezután még simogattam őt ennek ugye semmi esélye nincs ? (tudom nem sok lehet de most olyan rossz érzés fogott el)
2016. nov. 1. 17:54
 1/4 RRR ***** válasza:
nem,ha alaposan megmostad
2016. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kézmosástol? Kizárt.
2016. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy a kézmosás előtt mit csináltatok. xD
2016. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy lettem terhes, hogy análoztunk a barátommal, aztán szex után fingottam egyet és a finggal együtt sperma is jött ki a fenekemből és az átment a puncimba.


Egy jó barátnőm úgy lett terhes a tusfürdős flakonjába valaki spermát rakott és amikor végigkente a testét vele, akkor a puncijába is jutott és ugye az bement.


Vigyázni kell.

2016. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!