Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem a barátommal de ö hamarabb elment.aztán levette a gumit és az után kézmosás nélkül megujjazott. Mennyi az esélye h terhes lettem?

Figyelt kérdés
lehetséges h a kezén vt ondó.van rá esély h terhes lettem?
2008. jún. 18. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges

Vegyél esemény utáni tabit szerintem még ma!Aztán meg később ha nem vagy biztos a dologban csináltass terhességi tesztet

2008. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Én túlzásnak tartom az esemény utáni tablettát a nagy hormon adag miatt.

Nem tartom valószínűnek, hogy ettől terhes lennél, elvileg az ondó a gumi végében gyűlik össze és ha még merev állapotban veszi le, akkor valószínűleg a helyén is maradt a cucc...

Legközelebb jobban figyeljetek oda!

2008. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

3-5 nap elteltével elvileg már kimutatja a terhességi teszt, ha baj van. Megnyugtatásotok érdekében vegyetek egy tesztet (drogéria, hipermarket, patika, stb. helyeken beszerezhető).

Nem hiszem, hogy terhes leszel, de figyeljetek legközelebb!

2008. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás utáni 3-5 nap elteltével mutatja ki, ami azt jelenti, hogy az elmaradt menstruáció után 5-8 nappal. Szerintem se leszel terhes, kicsi az esélye, de jobban figyeljetek oda.
2008. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szóval kezdjük szép lassan:

- kicsi az esélye hogy ettől legyél terhes szóval szerintem ne aggódj, vszínűbb hogy nyersz a lottón

- 10-12 nappal a megtermékenyülés után mutatja ki a magzatot a teszt, nem pedig 3-4 nappal szóval ha most végzed el azzal semmit sem érnél

- esemény utáni tabi nagyon ütős hormonadag... nem mindenre ez a megoldás, én akkor tartanám csak jogosnak ha pl benne ment volna legalább el

2008. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Úristen!!!!A sperma a gumiba ment,nem a pasinak a kezére!És szerintem nem ugy vette le a gumit, h kifordította azt belerakta a kezét a spermába és úgy ujjazot meg!!!Teljesen lehetetlen,h terhes legyél! Nekünk is volt már ien, h ő hamarabb elment, és LEHUZTA a gumit,és nem mosot kezet és ugy ért hozzám, ott lent!Te ettől nem lehecc terhes,mivel még1szer elmondom, a sperma az óvszerban van!!!!!
2008. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak : attól mert az ondó az óvszerben van, amikor lehúzza lehet hogy kerül a kezére egy minimális már csak a pénisz felületéről is (had tudjam már, húztam már le párszor magamról).

Még mindig fenntartom hogy elvileg lehetséges, gyakorlatilag szinte lehetetlen.

2008. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha biztosra akarsz menni, akkor a barátodat kérdezd meg, hogy ment-e ondó a kezére?!
2008. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!