Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik? Hogy lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tablettamentes hét 4. napján vagyok, de még semmi. Első levél fogamzásgátlóm volt, nem szedtem előtte. Terhes nem lehetek. Ha nem lesz esetleg később sem, akkor is kezdjem el a második levelet?

U.i.: elolvastam a tájékoztatót!!

Köszi előre a válaszokat!


2016. okt. 19. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ált. 3-4. napon szokott megjönni és akkor is csak 2-3 napig tart a vérzés. szerintem ha most szedsz először nincs probléma. ha nyugtalannak érzed magad, hívd fel a nőgyógyászt vagy házi orvost. én nem paráznék elkezdeném a kövi havit is.
2016. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. okt. 19. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak 5-6.napon szokott megjönni. A 7napon belül bármikor megjöhet, ha a 7.en az se baj csak a 8.napon folytasd az új levéllel a vérzéstől függetlenül.

Ha pedig nem jön meg most még nem baj, elsőnél előfordul, főleg ha nem volt együttlét akkor nyugi van, ha igen akkor egy tesztet kell csinálni a folytatás előtt.

2016. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megnyugodtam kicsit. Nem volt szóval nincs szükség tesztre.
2016. okt. 19. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A 8. napon mindenképp folytasd a szedést, ha még vérzel vagy ha nem jön meg, akkor is! Ha szeretkeztek és nem jön meg, akkor tesztelni kell majd rá 1 hétre újra, hátha korai volt a teszt! A szünetben is védett vagy, mindig ugyanakkor vedd be! A kóros hasmenés folyékony cifrafosást jelent.. :-D :-D Pótolni egy másik levélből kell a kihagyott napot (persze ha kijött 4 órán belül, mert ha csak elfelejted, akkor még megvan az a szem) és ha nagyon későn veszed észre, akkor akár az adott napit is egyszerre be kell venni! Amiből kiveszel, azt nem szeded be, az csak ilyen vésztartalék levél! Védekezni vagy szünetet kihagyni is kell adott héten, ezért kell jó alaposan kitanulmányozni a papírt!

Olvasd csak el még egyszer, ez is benne van! :) És jó nem stresszhelyzetben keresgélni, hogy úristen ilyenkor mi van?? :)

2016. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!