Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik ha nem akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha nem akkor veszem be? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem mindig pontos a menstruációm. Voltam nőgyógyásznál(évente járok rendszeresen) tudja ő is hogy nem mindig pontos a menzeszem. Irattam fel fogamzásgátlót mivel tartós párkapcsolatom van 1 éve. Most sem jött meg pontosan, tegnap volt egy kis barna pecsétlés. A gyógyszert a menstruáció 1 vagy 2. napjától kell szedni. Vegyem be? Az első két levél (2hónap) biztos hogy védekeznénk ahogyan eddig is, szóval az első levél lehet csak pontosítaná a menzeszem. Nagyon rossz gondolat?


Terhes nem vagyok, az ilyen kommentektől óvjatok légyszíves mert nem ezért pontatlan a menzeszem.


Szerintetek elkezdjem szedni ha nem jön meg pontosan? És 2-3 hónapig még védekezünk mellette?


2016. szept. 25. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:

,,Amikor meglátod a vért a bugyidon,vagy a tisztasági betéten,akkor beveszed a legelső fog.gátló tablettát.Mindennap azonos időpontban beveszed,egészen amíg el nem fogy a levél.Azaz 21 tablettát."


Ezt olvastam most. Akkor vegyem be az elsőt? És ba most semmlesz meg rendesen? Az orvosom is azt mondta az első nap, teljesen mindegy mennyi van vagy mi lesz másnap.

2016. szept. 25. 17:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd be. A hormonok miatt valószínűleg már rendesen jön.
2016. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megy a zöld kéz :)
2016. szept. 25. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd be, rendeződni fognak a mensi gondok :) (amikor én kezdtem szedni, mi is védekeztünk mellette pluszba az elején, az valahogy megnyugtatott engem is :) )
2016. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem szedni de nem jott meg. Doki azt mondta nem gond varjam meg a szunetet. De igy nem ved azonnal szoval jo volt a gondolatom hogy kell majd a kiegeszites :) bocsi az ekezetert :)
2016. szept. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!