Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló "megszerzése"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló "megszerzése" pontosan hogy történik?

Figyelt kérdés
Addig megvan, hogy elmegyek a nőgyógyászhoz és megmondom hogy mit szeretnék. És utána? Milyen vizsgálatok vannak? Mennyi időbe telik amíg felírja? És mennyi adagot ír fel egyszerre? Kell-e kontrollra menni, és ha igen, milyen időközönként? Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 28. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Ki kell töltened egy 400 kérdésből álló személyiségtesztet, meg kell nézned egy oktatófilmet a fogamzásgátlásról, és beszélned kell egy pappal a házasságon kívüli szexről.


Ezeket azért írom le, mert ezek a dolgok hétpecsétes titoknak számítanak, és a nőgyógyászod semmit nem fog elmondani, mindent magadnak kell kitalálnod. De én mostmár elmondtam, szóval nyert ügyed van. ;-)

2016. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmesz a nogyogyaszhoz.Kikerdez a ciklusodrol,megvizsgal,rakszurest csinal.Elvileg elkuld vervetelre is. (nem mind).Felirja a gyogyit 3honapra. Es 3havonta a receptert vagy hozza vagy a haziorvosodhoz mehetsz. Kontroll sztem evente van ugyanis akkor mesz rakszuresre vagy ertelemszeruen panasz eseten.
2016. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A rövid beszélgetés után kezdődhet maga a vizsgálat: a rettegett szék és a végén található kengyel, amibe a lábaidat kell tenned, minden, csak nem hívogató - elvégre senki nem szeret így kitárulkozni -, de nagy valószínűséggel csak egy-két percet kell itt töltened, így hamar túleshetsz a vizsgálat legkínosabb részén. Ennek során az orvos egy kacsának nevezett eszközt vezet a vaginába, ami óvatosan kinyitja a hüvely összezáruló falait, így egy kis pálcikával kenetet tud venni, amit aztán később majd a rákszűrésre használhatnak - ez talán ijesztően hangzik, de valójában cseppet sem fájdalmas, csupán egy kicsit kellemetlen érzés.
2016. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanezek voltak, elküldtek vérvételre, elég hamar meg is lettek az eredmények, aztán kerestek nekem megfelelő gyógyszert, és felírták.
2016. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!