Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van még itt rajtam kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt rajtam kívül olyan nő, aki utálja a gumit?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2016. okt. 6. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Síkosítót érzékeny vagyok és csak egy olyan óvszer létezik aminek a rajta lévő síkosítóra nem vagyok érzékeny.. Szóval ez miatt nem szeretem viszont a fogamzásgátló tablettától majdnem meddő lettem és kevesebb mint 10% esélyt adtak az orvosok arra hogy természetes úton teherbeessek... Mert annyira tönkre tette a tabletta a szervezetemet 22 L
2016. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
pasi vagyok, s utálom
2016. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.: Nálam pont fordítva volt. A tabletta előtt voltak olyan hormonális gondjaim, amik miatt nem tudtam volna teherbe esni (nem volt semmi hétköznapi tünet, csak nőgyógyászati kivizsgálás során derült ki). Szedtem pár évig fogamzásgátlót és utána spontán tudtam teherbe esni.
2016. okt. 6. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen belédélveznék
2016. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!