Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki utálja rajtam kívül még...

Ki utálja rajtam kívül még Dósa Fannit?

Figyelt kérdés

(Ha nem tudod, kiről van szó, kérlek ne válaszolj. Előre is köszönöm.)


A jelleme hagy némi kívánnivalót maga után. Kapásból 5 hibát tudok felsorolni, ami az ask oldalát olvasva nyilvánvaló:

1. Felszínes - minden gondolata a külsőségek körül forog.

2. Felelőtlen - cigizik (aminek nem hogy értelme nincs, hanem az egészséget is károsítja, többféleképpen), 20 éves kora körül gyereket akar a semmire. (Állítólag általános iskolai végzettsége sincs. Mondjuk a helyesírása tény, hogy gyötrelmes. Pl. "fejjebb"...)

3. Mocskos szájú - minden második szava trágár szó, ráadásul a szókincse se túl gazdag.

4. Tiszteletlen - úgy beszél mindenkivel, mintha a fenekéből rántotta volna elő őket. Olyan is volt, hogy lányok képeit (akik beszóltak neki, ráadásul jogosan) tette ki a saját adatlapjára. Felette a felirat: "Hogy nézel ki, édes Istenem :D".

5. Buta, alap dolgokkal nincs tisztában. Pl. hogy mi történik havivérzéskor.


És a fiatal lányoknak ez a példakép. Olyan valaki, aki még inkább szégyent hoz a női nemre...

Tisztelet a kivételnek.



2016. júl. 24. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Én szeretem, mert nagyon szép, de ez csak az én véleményem.
2016. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is,és még sokan utálják...
2016. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én is utálom. Mit lehet egy olyan lányon szeretni aki a csöcséből él, és agyműködést nem nagyon mutat? Aztán meg bocsánatot kért azért amiért régen olyanokért szólt le embereket h nem gazdagok, neki meg mindent a segge alá tettek, de a végere azért oda kellett írnia, hogy mi azért elég jól élünk... szánalmas.
2016. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudod, kiről van szó, kérlek ne válaszolj. Előre is köszönöm."


A francba.

2016. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte azt hittem, hogy az egész csaj, illetve a profilja egy paródia. Szoli, műköröm, villantós képek, írástudatlanság, flegmázás... annyira túltolja folyamatosan ezeket a hülyepi**ás témákat, hogy az már egy vérbeli hülyep**ától is életszerűtlen.

De mivel szinte 0-24-ben válaszolgat, ezért nyilvánvaló, hogy a shoppingoláson meg a szolin kívül nincs semmi élete, se munkája, se értelmes elfoglaltsága, de talán még barátai meg családja sem nagyon van. Az anyja lefialta, aztán látták milyen lett, és messziről dobálják neki a huszasokat, csak ne kelljen vele beszélniük.

Szóval, az 100%, hogy a lájkok meg a figyelem miatt rájátszik, és szándékosan teszi a nyomi libát, de nem kell sokat erőlködnie.

Az embereknek meg tetszik, persze, hogy tetszik, hiszen ők is ilyenek, akik ennek a hátsóját nyalják. Eszük semmi, csak flegmáznak egymással, vagy szívecskéket küldenek, hátha a csajszi szentel nekik 2 másodperc figyelmet.

Az igénytelen srácoknak, akik a többséget képezik, meg nyilván bejön, hogy egy kiscsaj szívbaj nélkül mutogatja a melleit meg a fenekét nekik. 12 évesek, 60 évesek, fogatlan büdös parasztok, mind ennek a csajnak a képeire csapják ki, és a csaj pedig ennek örül. Ez egy választott életforma.

Én nem utálom, mert hálistennek semmi közöm hozzá, és abszolút nem is érdekel. Nekem ez nem jön be, ha partyzó tiniribiket akarok nézni, akkor inkább rákapcsolok az ÉjjelNappalBudapestre. :D

Meglepődni nem kell egyébként, hogy ez sok embernek bejön, mert ami tulajdonságait felsoroltál (buta, trágár, tiszteletlen, felszínes, stb), ezek MIND igazak a "rajongóira" is. A hasonló pedig mindig vonzódik a hasonlóhoz.

2016. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
...azt hozzátenném, amit én sem értek, hogy akik neki írnak valami kedveset, vagy legalábbis nyalni akarnak neki, azokat is elküldi a bús p**ába, ezért mondom, hogy biztos rájátszik, mert még a legfalusibb tajparaszt sem ennyire tahó, mint ez a csaj. :D
2016. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek ezt megkérdezni? Ki nem utálja a "liba"-kat? Justin Barbi (tudom, nem ez a neve, de átkereszteltem) meg a férfiakra hoz nagy-nagy szégyent, az ő tanítványai a: "páva"-k...
2016. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!