Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van rajtam kívül más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van rajtam kívül más aki utálja a lovagló pózt?

Figyelt kérdés

Szeretek szexelni a barátommal nagyon, de a lovaglót utálom. Sosem érzek semmit, és nagyon unalmas az egész. Párom miatt csinálom, mert ő szereti, és nem érti hogy miért nem tudok elmenni úgy, mert állitólag a legtöbb lány ebben a pózban megy el a legkönnyebben...

Csak én vagyok ilyen selejt? 18/l


2016. aug. 16. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem. :D
2016. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem. Bár ha odalent izgatom magam, akkor képes vagyok így is elmenni, de nem szeretem.

Más pózokat sokkal inkább előnyben részesítek, amikben tényleg maximumon van az élvezet.:)

2016. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy nem tudjátok, hogy is igazán élvezetes a lovagló...
2016. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én imádom,a legjobb póz számomra.Én diktálom az ütemet és közben szabadok a kezeim...:)Tök jó ha közben markolászomhatom a cicijeimet,de előre is lehet hajolni és csókolózni,ha elfáradok akkor meg a partnerem alulról alám tud intenzíven pakolni.:)20/L
2016. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy valamit nem szeretsz, az nem jelenti azt, hogy selejt vagy.

Exem pl. nem szeretett az arcomra ülni. Én meg nem szeretem hátulról. De ettől még egyikünk se selejt.

26/F

2016. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem, de emiatt nem gondolok magamra selejtként.
2016. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig nincs is annál jobb, amikor a nő nyögdécselhet rajtad.
2016. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van akinek az egyik van akinek a masik. Én pl csak lovagolva tudok elélvezni de nem érzem magam selejtnek mert a többi nem megy. Te se érezd ezt gondnak. Ettől vagyunk egyediek (: 21/L
2016. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, hasonló okokból. :) Nem tudom olyan intenzíven csinálni, hogy igazán jó legyen. Viszont a barátom nagyon keményen tudja tolni lovaglópózban is, és az elég jó. :) 20/L
2016. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!