Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szakító ok nálatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakító ok nálatok, ha a pasitok nem bírná a lovagló pózt és folyton lelankadna olyankor (nekem minden más megy, de olyankor visszamegy a vér és vége fél perc alatt-bajom nincs, voltam orvosnál), de a többi jól menne neki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 07:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha többi jól megy, akkor nem gond. Bár én szeretem a lovagló pózt, de túl tudnám tenni magam rajta.
2016. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én a kutyát szeretem úgyhogy nem!
2016. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy nem is annyira ritka.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__3..


Eddig öt barátnőm volt, 3 csak így tudott elélvezni, de volt kettő, akik oldalról és misszionáriusban is el tudtak. Vagy persze lehet csinálhatom a lovaglót is, de akkor mondanom kell neki, hogy bekapok egy kék pirulát heti egyszer, akkor menni fog az a póz és el tudom vinni a csúcsra. Lehet értékelné, hogy ennyire akarom, hogy jó legyen neki, de lehet közben féltené az egészségi állapotomat.

2016. aug. 11. 07:57
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Mi nem megy ezen?

Ott ül egy jó csaj a farkadon az öledben. Foghatod a jó seggét. Vagy bárhol. Nem értelek...


Vagy hídba csinálod? Azért folyik ki a vér?

2016. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2016. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem mindenki elég kemény abban, nekem sosem ment az, fél perc alatt totál lekonyult. Nem csajfüggő nálam, a mostani barátnőm olyan szép, hogy az itteni fiúk 99%-a ugrana rá, mint gyöngytyúk a takonyra, erre esküszöm. De ez a póz nem megy nekem.
2016. aug. 11. 08:18
 7/28 anonim ***** válasza:
Meg tudnék lenni lovagló póz nélkül, nincs vele bajom, de nem hiányozna, ha úgy nem csinálnánk.
2016. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Nekem is vannak ezzel gondjaim. Nehéz lovagló pózban keménynek maradni :D Max csak akkor vagyok full kemény ha már az elélvezés előtt vagyok és visszatartom kicsit. De ha csak úgy rám ül bnőm akkor nem mindig full kemény a cerka. de minden más pózban igen.
2016. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Aki ilyen gondal küzd az próbálja ki a péniszgyűrüt.Kb 1000ft-tól már lehet kapni,de vannak itt is kategóriák.Például a vibrációs péniszgyűrü,ami egyben a hímvesszőt és a csiklót is izgatja egyben.Nekem bevált,jó kis találmány,egy próbát megér.

Az egyszerűbb változat kb 1000-15000

A vibrácios meg kb 3000-től kapható.

2016. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

9-vagyok korrigálnék.


1000-1500-tól kapható.

2016. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!