Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szakító ok nálatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakító ok nálatok, ha a pasitok nem bírná a lovagló pózt és folyton lelankadna olyankor (nekem minden más megy, de olyankor visszamegy a vér és vége fél perc alatt-bajom nincs, voltam orvosnál), de a többi jól menne neki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 07:51
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Lehet azt kellene vennem, bár ki tudja hogy reagál erre a barátnőm.
2016. aug. 11. 09:35
 12/28 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék segíteni valahogy egy ilyen pasinak de ha nem tudunk vele mit kezdeni akkor lehet szakítanék mert én csak úgy tudok elélvezni. Persze nem a szex a legfontosabb de szerintem ez sok feszültséget okozna hogy naponta kívánom és nem tudna kielégíteni. 21/L
2016. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nem lehetnek ennek pszichés okai?

A lovagló pózban a nő irányít, ő a domináns, kvázi felülkerekedik a férfin. Vannak olyan pasik, akiket tudat alatt hervaszt, mert úgy érzékelik, mint ha a nő venné át a férfiszerepet és ők kerülnének passzív, nőies szerepbe.

Arról is hallottam már fejtegetéseket, hogy nem véletlen, hogy sok mai nő csak lovagolva tud elmenni. Ennek az az oka, hogy képtelenek az alárendelődésre, odaadásra, nem tudják átadni a gyeplőt.

Én nem mondom, hogy ez tutira így van, de ha már ez a téma, érdemes ezen is elgondolkodni.

2016. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem tudsz segíteni, hidd el. Próbáltak. De ha a test nem engedi, akkor felesleges. Amúgy nyelvvel is el lehet élvezni, legalábbis minden nő el tud úgy.
2016. aug. 11. 09:49
 15/28 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel az a dominancia dolog, sosem gondoltam még erre. Egyszerűen az úgy nem megy, mikor 20 voltam sem ment.
2016. aug. 11. 09:50
 16/28 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem szakító ok. Mondjuk én meg kutya pózban nem tudom csinálni mert úgy kellemetlen és fáj. Nem tudom élvezni abban a pózban. Most akkor velem is szakítson a párom mert az a póz nem igazán megy? Nem is gondoltam volna hogy létezik olyan hogy valaki egy szexpóz miatt szakít a párjával mert nem megy...
2016. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt én sem hittem, de ahogy látod, egy kedves 21 éves leányzó leírta, hogy ő szakítana. Bár ugye az a kapcsolat olyan is, ahol emiatt szakítanak, az szexre épült. Vagyis szerintem...
2016. aug. 11. 09:54
 18/28 anonim ***** válasza:
Egyébként a pénisz gyűrű nem csak neked jó hanem a párodnak is. Mert neked a péniszedet stimulálja a rezgés. Barátnődnek meg a bejáratát ahogy rá ül.. Mi is ki próbáltuk. Mondjuk nem azért mert ilyen gondjai voltak a páromnak hanem pusztán kíváncsiak voltunk. ;)
2016. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem is ritka ez. Lehet tényleg gyűrűt veszek.


[link]

2016. aug. 11. 10:11
 20/28 A kérdező kommentje:
Vagy egy kis viagrát előtte, mikor ez a póz jön.
2016. aug. 11. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!