Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szakító ok nálatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakító ok nálatok, ha a pasitok nem bírná a lovagló pózt és folyton lelankadna olyankor (nekem minden más megy, de olyankor visszamegy a vér és vége fél perc alatt-bajom nincs, voltam orvosnál), de a többi jól menne neki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 07:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A Viagrát nem ajánlom ha egyébként nincs gondod
2016. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy "nem érdekel ez a dominancia dolog" és sosem gondoltál erre, tudat alatt még közrejátszhat. És ha így van, azt jobb, ha bevallod magadnak. Nincs benne semmi rossz, nem is kell feltétlenül változtatni ezen. Viszont azzal, ha ezt végiggondolod, jobban megismered önmagad, tisztába kerülhetsz a saját vágyaiddal.


Azzal, hogy ezt a lehetőséget bedobtam, nem "segíteni" akartam olyan értelemben, hogy hátha majd ettől állva maradsz. Csak ahhoz akartalak hozzásegíteni, hogy esetleg ráébredj, hogy miért nem maradsz állva, és ne akarj mindenáron úgy maradni, ha belül nem is vágysz erre.


Igen, nyelvvel való izgatással szinte minden nő el tud élvezni, de ennek mi köze a témához?

2016. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként az a bajom a lovaglóval, hogy kevesebbet érzek. De csak ebben az egy pózban. Kárpótlásként misszionárius pózban élveztetem el a partnerem.
2016. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :) 21L
2016. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én is csak ebben a pózban tudok elélvezni. Ha ez a helyzet állna fenn, akkor sem szakítanék a barátommal, mert nagyon szeretem. Inkább megpróbálnék valami megoldást keresni rá. Bár egy idő után elég hervasztó lehet, hogy nincs orgazmusod szex közben soha. Lehet, hogy nem illetek össze. Próbálj meg beszélni vele erről (hogy őt zavarja e stb.) 18L
2016. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy még nem vagytok elég ideje együtt, hogy teljsen ismerjétek egymás testét? Lehet kell egy kis idő és több pózban is el tud majd menni. Megkérdezhetem hány éves a lány és hogy mennyire tapasztalt e téren? Régebbi kapcsolataiban voltak e hasonló gondok?
2016. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
igaz én csak 1 nővel voltam eddig de a lovagló nem ment vele, lelankadtam de szerintem baromi rosszul lovagolt.. gyak semmi jó sem volt benne, nem tudta a farkamat lekövetni, egy idő után nem is csináltuk... jó volna valaki mással is kipróbálni hogy milyen
2016. aug. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem szeretem, hogy a lányok abban a pózban nem fel-le mozognak, hanem előre-hátra. Persze, hogy ekkor nem érzed az ember semmit.
2016. aug. 12. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!