Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik azt kérdezték, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt kérdezték, hogy vajon terhesek-e azokkal mi lett terhesek lettek vagy sem?

Figyelt kérdés
Annyi itt a kérdés, hogy terhes vagyok-e, nos válasz meg nem igazán van. Szóval terhes lettél, mit tettél elvetetted vagy megtartottad? Volt olyan kiscsaj is (azt hiszem 14éves) és ugy volt hogy terhes, mindenki lehurrogta, nos a leendő anyukák írjanak már vissza, hogy mi lett az eredmény, mert a választ elvárják, de mi meg nem kapunk választ!
2010. ápr. 19. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

uccsó!

Te mondtad meg a tutit! (persze kivétel az akinek fogigátló mellett csúszik be)

Én is mélyen elítélem ezeket a dolgokat, hiszen olyan nincs h sehogyan sem lehet védekezni! Védekezni alap ha vki nem akar gyereket.

Nem is értem h miért kell abortuszt csinálni ha olyan sok modern "lehetőség" van arra h az embernek ne kelljen ezt megtennie...többek közt a fogamzásgátló, pharmatex, spirál, óvszer....stb

2010. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
olvasd már végig azt a kérdést, és meglátom milyen tuskó, az ilyen megérdemelné a terhességet.
2010. ápr. 22. 05:37
 13/14 anonim válasza:

szia. ez az én kérdésem volt : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ott a válasz is, ma már 17h :)

2010. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
GRat! Am nem is kérdésre gondoltam, hanem a komolytalanok, amik a Szex kategóriában vannak.
2010. okt. 1. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!