Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyanok, akik védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok, akik védekezés mellett lettek terhesek. Hogyan védekeztetek, miért lett megtermékenyülés, mi lett a babával?

Figyelt kérdés

Hogyan védekeztetek?

Van aki megszakításos módszerrel? (tudom, az nem védekezés, én se alkalmaznám soha.)

Hány évesek voltatok?

Mi lett a vége? (boldogság, abortsz..)

Akár ismerős történetét is írhatjátok!

20/L


2011. jan. 7. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tabletta mellett. Az antibiotikum miatt, vagy más gyógyszer hatóanyaga miatt nem hatott a tabletta. Ahogy kiderült a terhesség, a tablettát nem szedtük. Nagy félelem volt: lesz-e hatása a picire a tabletta szedése. Szerencsére egészséges lett.


Nem terveztük, de beütött a baj, de ez a baj most a legnagyobb büszkeségünk!

2011. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Első, ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy melyik gyógyszert szedted? És úgy lettél terhes, hogy mindig időben szedted be, sosem, hagytál ki egyetlen szemet sem? :$
2011. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Második! Világosan leírta az első, hogy egy másik gyógyszer gyengítette a tabletta hatását. Ezek után szerintem tök mindegy, melyik tabletta volt és hogy rendesen beszedte-e.

A lényeg, hogy nem tartotta be az előírásokat.


Elsőnek: én úgy tudom, hogy a fog.gátló nem okoz bajt a babának az első 1-2 hónapban, csak később, de addigra általában mindenki észreveszi, ha gond van.

2011. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én hurok (gyengébbek kedvéért méhen belüli fogamzásgátló eszköz) mellett 'jöttem létre' (ez hülyén hangzik, de nem vág az agyam és nem tudom megfogalmazni máshogy xD) . Anya pedig úgy volt a dologgal, hogy ha ennyire életre való vagyok, hát elvállal. Persze ez egy ritka dolog, mert hurok mellett nem szoktak a nők teherbe esni.
2011. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja és 39 éves volt édesanyám, mikor születtem. (utolsó vagyok)
2011. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó. Spirálra gondoltál, nem? :)


Barátnőm TriRegol + Augmentin Duo. Egészséges 4 éves kislány. :)

2011. jan. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, az Augmentin antibiotikum, azok gyengítik.
2011. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Antibiotikum bizony....

Barátnőm rám hozta a frászt párszor....

Nem szabad olyankor elélvezni közvetlenül.

(Óvszer)

2011. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!