Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik azt kérdezték, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt kérdezték, hogy vajon terhesek-e azokkal mi lett terhesek lettek vagy sem?

Figyelt kérdés
Annyi itt a kérdés, hogy terhes vagyok-e, nos válasz meg nem igazán van. Szóval terhes lettél, mit tettél elvetetted vagy megtartottad? Volt olyan kiscsaj is (azt hiszem 14éves) és ugy volt hogy terhes, mindenki lehurrogta, nos a leendő anyukák írjanak már vissza, hogy mi lett az eredmény, mert a választ elvárják, de mi meg nem kapunk választ!
2010. ápr. 19. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például el kellett vetetni,mert nem úgy alakultak a dolgok a férfi részéről,mint amit elvártam volna.De nem vagyok 14éves.
2010. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
68%

16 voltam, szülők nem engedték megrartani a suli miatt.Épp ésszel tudtam, hogy igazuk van, de piszkosúl fájt!

Ma 30 vagyok, még mindig nincs gyerek, az akkori lépést nem bánom, de csak azért mert lett normális életem, jó munkám, kocsim stb. önerőből ez egyerek mellett nem biztos, hogy így jön össze. De nem mondhatom hogy örűlök neki, minden évben feketével jelölöm azt anapot amikor a korházban voltam.

2010. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy részüknek a gyereknevelés mellett nincs idejük ide írogatni. A többiek a Baba-mama rovatban teszik fel az újabb kérdéseket.
2010. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én csak általánosságban kérdeztem vmit, asszem egy fogamzásgátlóval kapcsolatban, mert annyi volt a kérdés, h már ki sem igazodtam közöttük.

De sztem a kérdező az itt kérdést feltett lányokra gondol/utal a kérdésben...

Meg igazából én is rájuk lennék kíváncsi. Annyi kérdést visszaolvasni, ahány itt szerepel, lehetetlen...


Ja, és én nem vagyok, nem is voltam terhes, elméleti kérdésem volt csupán, amúgy meg tudok és szoktam védekezni. :D

lol

2010. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen pontosan, ahogy az utolsó is írja, akik itt teszik fel a kérdést, mostanság, nem anno mikor elvetetted. Hanem annyit olvasni itt, hogy most terhes vagyok-e? Mert nem jött meg bla-bla-bla és ezek érdekelnének, hogy velük mi lett? Mert itt oké írják nekik hogy igen az vagy, de gondolom elment a dokihoz és ott biztosra kiderült.
2010. ápr. 19. 15:28
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
mi a francot érdelek az téged nincs jobb dolgod? onlinepatkány!
2010. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

és neked nincs jobb dolgod, hogy patkány vagy?


Érdekel, mert nyavajogni mindenki tud!

2010. ápr. 19. 18:21
 8/14 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


pl.ezzel is mi lett? terhes lett vajon? rem igen, mert megérdemelnék.

2010. ápr. 21. 15:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ti komolyan ember éetekkel szorakoztok!! megérdemelné hogy terhes legyen? ti normálisak vagytok? aztán meg abortusz hegyek ami egy kis élet megölése!!nagyon megvtem az ien nöket!nem képesek védekezni aztán megölik a magzatott undoritó meg az is hogy megérdemmli hogy terhes legyen!!!! én egy 20-éves lány vagyok de nem vetettném el ha az lennék...mondjuk én legalább vigyázok
2010. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező 15:36:


Tény, hogy megérdemelnének egy leckét, de a gyerek nem érdemelné meg azt a családot, amibe így belecsöppenne.


Arról nem is beszélve, hogy hány ember mondhatja el magáról azt, hogy soha nem csinált életében semmi hülyeséget?


Aki él az hibázik, aki hibázik az megtanul élni.


20F

2010. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!