Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kéne emellett aggódni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne emellett aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sose szedtem tablettát, 1,5 hónapja szedem és eleinte még megakartam várni hogy tutira védjem, az 1. hónap után megjött a megvonásos vérzés, és most lefekdütünk gumi nélkül a barátommal és félig belém ment el. Becsületesem szedem a szemeket, tudtommal semmivel sem gyengítem a hatásukat, de olvastam olyat, hogy valakinek a szervezetére szimplán nem hat- pl egy bnőm mesélte hogy neki nem vékonyította el a nyálkahártyáját kellőképpen amikor vizsgálatra ment.

félek hogy valami ilyen előfordul hogy esetleg nem alakit ki kellő védelmet, mert alacsony hormontartalmút szedek. ugye nem kell esemény utáni vagy biztosan hat? mert semmi mellékhatást sem érzek. néha aggódom h rosszul nyelem le vagy valami, de gondolom ez nem valószínű

18L


2016. ápr. 12. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a nőgyogyászod irta fel akkor jo bogyot szedsz... tudod öt azért fizetik részben hogy megmondja hogy melyik nőnek mire van szüksége...
2016. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán kell. Akinek nem hat, azoknak általában van valamilyen anyagcsere gondjuk, pl pajzsmirigy túlműködés. Esetleg hányás-hasmenés, elfelejtett szem, csak nem szokták ezt elmondani.

A mellékhatás nem kötelező. Az első tabletta (2 félét szedtem, most gyűrűm van) mellett én nem éreztem semmi mellékhatást.

Attól hogy nem vékonyítja el annyira (nekem UH-n, menzesz alatt 8 vagy 10mm volt (nem emlékszem)) nem szólt semmit két nődoki se, valamennyit felépít, de még véd a többi módon: nincs peteérés, szóval nincs ami beágyazódjon a méhnyálkahártyába, sőt a hüvely közegét is megváltoztatja, ami a spermiumok számára kedvezőtlen, nyákot is alakít ki, tehát több szempontból véd. Mi nem védekezünk mellé máshogy, mindig bennem megy el a párom, nincs gond.

Esetleg ha nagyon parázol, akkor szünetekben tesztelj vagy menj el a nőgyógyászhoz és kérj egy hormonsort. Én is kaptam ilyenre beutalót, hogy milyen a gyógyszer mellett a hormonszintem, hogy kell-e még antiandrogén. Kiderült, hogy alacsonyan tartja, de már nem kell az antiandrogén változat.

2016. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!