Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 napja kesik, kezdek aggodni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 napja kesik, kezdek aggodni! (? )

Figyelt kérdés

Szexualis eletet nem elek, csak petting van a baratommal...

Megvoltam fazva.. kesett mar valakinek attol?


2015. okt. 12. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

En ha megfazom teljesen ossze vissza van minden.

Vagy 1 hettel hamarabb vagy kesobb vagy sok a barna. Utalom...

21lany

2015. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:
Én most fel voltam fázva, nekem is késik, és nekem is a betegség jutott eszembe, hogy biztos attól.
2015. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pettingtől nem lehetsz terhes. nyugi, nekem két heteket is szokott:D 4 nap nem vészes
2015. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? teherbe úgy esik egy nő ha a vaginájába ondó kerül, ha nem világos kérdezz bátran
2015. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma, kerek egy hét kesessel megjott!

Köszönöm a valaszokat, eszembe sem jutott, hogy terhes lennel, azt csak azert irtam, hogy ne rogton azzal kezdjetek, a kerdes lenyege az volt, hogy a megfazastol kesett-e vagy esetleg valami bajom van. 6 eve menstrualok, de nem vagyok a keseshez szokva. 18 eves vagyok. :)

2015. okt. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!