Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan érhetem el h a anyum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el h a anyum fogigatlot irasson nekem?

Figyelt kérdés
Pasimmal mar fel eve vagyunk egyutt es haat hogy nelegyen semmi baj akkor szeretnem most elkezdeni szedni valmilyen fajta fog.gatlot...ezt anyumnak tuti nemmernem elmondanni...ugyhogy nincsen valmi tippetek arra h hogy lehet nemistudom sok pattanasom vagy ijesmi mert hallotam h a pattanasokra nagyon jo a fog.gatlo...es akkor talan anyu is belemenne...tudom kicsit orultnek hangzik de kerlek segitsetek...nemakarok valamit mindja elso alkalomnal elbenazni!
2008. szept. 20. 20:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Én anno úgy csináltam, hogy anyu elé álltam egy nagy levegővel, és azt mondtam: "Szeretnék felíratni fogamzásgátlót!" Azóta szedem.

(A máma ugyanolyan helyes, ettől nem leszel paraszt, ezt biztosan valami pesti írta, aki mindenkit lenéz, ha nem úgy beszél, mint ő. Nekem egyszer beszóltak, mert mindig zsömlét mondok. Magyartanár mondta, hogy legalább színesebb lesz a nyelvhasználat. A máma meg azért sem parasztság, mert egy szóváltozat.)

2008. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
KOszonom:Des azt is h nemnezel le mint eggyesek:D
2008. szept. 20. 23:21
 23/29 anonim ***** válasza:
95%
14 éves kor fölött már mehetsz egyedül is tabit iratni, de ha nem akarod akkor vegyetek gumit, én 10 éve azt használom, (szerintem) jobb mintha állandóan szedni kéne a fogamzásgátlót.
2008. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja bevenni anyukád sem a pattanásos dumát, sem menstruációs görcsök enyhítését, semmi ilyesmit. Az anyukákat nem igazán lehet átverni. :) Én nem fogok neked papolni, hogy korai a szex, mindenki akkor kezdi, amikor akarja, és van azért a 15-nél sokkal rosszabb is (13 évesen pl.). De a tablettát viszont tényleg nem javaslom, mert ez már nem lelki kérdés, mint az,hogy mikor kezded a szexet, hanem biológiai is! Teljesen jószándékból írom, hogy ne kezdd el most tablettát szedni. Ugyan sokan csinálják, de 15 évesen még nem vagy teljesen fejlett, gondolj bele, ez azt is bizonyítja, hogy még nőnek a melleid, tehát a hormonrendszered is még máshogy dolgozik, mint 2-3 évvel később. Bírd ki még egy kicsit gumival, és olyan másfél-két év múlva írass inkább gyógyszert. Akkor már anyukád is megértőbb lesz, addig meg a gumi is elég biztonságos, ha felelősségteljesen használjátok.
2008. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%
én pl.: 14évesen találtam meg az igazit (ez januárban volt és februárban lettem 15).azota együtt vagyunk és 18leszek februárban és a kezemet is megkérte már.én is 15évesen kezdtem el szedni a tabit,anyumnak elmondtam, hogy még nem feküdtünk le,de szeretném magam bebiztosítani,ha eljön az idő,mert megvártam míg elfogy egy leéllel és akor már bizti véd.légy őszinte anyuddal,vagy ha nem engedi,akkor menj el te a dokihoz és a pároddal felezzétek meg a tabi árát.
2008. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
16%

Előző válaszolónak üzenem: majd ha 60 évesen is azt mondod, hogy ő az igazi, elhiszem. Valószínűleg már a nevére se fogsz emlékezni... Ne haragudj, de én sem voltam bölcs, és jövőbelátó 18 évesen, ezért ezt rólad sem feltételezem.

De azt kívánom, hogy úgy legyen, ahogy tervezted, de kb. 10.000-ből 1 lehet, aki egész életében ugyanazzal az emberrel van együtt a mai világban (nem nagymamáinkra gondolok.)

2008. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%
Eltértetek a témától...
2008. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
azért az nem jó, ha pattanásos vagy. jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, ha túl fiatal, akkor nem jó, ha ilyen komoly kapcsolatod van és a fogamzásgátlót sem jó dolog fiatalon elkezdeni. ezt érdemes átgondolni. Ha már nem vagy olyan fiatal, akkor sokkal jobban éreznéd magad, ha anyukáddal őszintén beszélgetnétek erről.
2008. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
94%
15-16 évesen szerintem nem jó dolog elkezdeni a fogamzásgátlót. szerintem az sem túl kellemes, ha pattanásos vagy. a legjobb az lenne, ha beszélnél édesanyáddal őszintén. nem hiszem, hogy haragudna és biztosan nem jönnének rosszul a tanácsai.
2008. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!